Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Италиански коли за вторични суровини се продават в България


gogata

Recommended Posts

Не знам вече дали нещо може да ни изненада.От всякъде излиза подобна информация и просто сме като "изтръпнал крак" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно нормално ... познавам хора които се занимават с "НОВ ВНОС".

Ходят за коли само в Австрия и Германия и то само при познати.

Винаги са казвали че в Италия са най-големите боклуци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че вие това не го ли знаете? Там хората не си играят да продават старата кола ами я дават по морги за символична сума и ат там ги караме ние...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ппеди няколко месеца по повод на тема за коли втора употреба бях споменал по този въпрос следното-даже се изнасят с автовози от Италия към Австрия същите боклуци и там се продават като карани в Австрия коли. Кето се казва-нищо ново под слънцето :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то от пра-време се знае, че България е "автомобилното гробище" на Европа! Така е, но вече е късно за съжаление, за да направим както примерно Македония - забрани вноса на употребявани автомобили, произведени преди 2000 г.

Колкото до мнението на доста от пишещите тук, че колите от Италия са боклуци - не го споделям. Карал съм, а и имам още една кола, внесенеа от Италия + 4-ма приятели с такива автомобили - ами нито аз имам оплаквания, нито съм чул от някои от тях. Вскичко, което изниква по колата си е нормално с оглед годините и експлоатацията... Не разбирам тези изводи за "боклуците от Италия". Имам и приятели, които попаднаха на боклуци от Австрия, но все пак, като някой предлага кола на 4-5 години за 3500-4500 лева явно има защо да е такава цената... Пък дори и да е внесена от Германия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие полудяхте ли??? :D:D не знаете ли че всички коли примерно 94-95 са на МАКС 120к км щото са карани от италиянски баби и адвокати??? я бегом на Горубляне да видите добри поддържани току що минали първите 100 000 голф3 ки..... и то само за 4000лв... какво повече му трябва на човек? :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие полудяхте ли??? :D:D не знаете ли че всички коли примерно 94-95 са на МАКС 120к км щото са карани от италиянски баби и адвокати???......

 

 

И монахини!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Прав си. ;)

 

 

 

За километрите...майната му.Ама като видя кола без радио и изкорубени говорители ...откачам. :evil: На едно"мондео" бяха срязали толкова зверски кабелите за радиото че се наложи да сваляме арматурното табло. :evil: Абе...нов внос от Австрия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие полудяхте ли??? :D:D не знаете ли че всички коли примерно 94-95 са на МАКС 120к км щото са карани от италиянски баби и адвокати???......

 

 

И монахини!!!! :mrgreen: Прав си. ;) За километрите...майната му.Ама като видя кола без радио и изкорубени говорители ...откачам.

 

и с гуми-галоши и акумулатор-плюнка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ колеги-това е супер тема.Нека разберат повечето голфаджий от кътде им идват колите-ХОВ ВНОС.

Ние с един приятел редовно се базикаме с автопродавачите-всеки казва НОВ ВНОС от еди къде си-само 1 собственик имала-една бабичка я карала-само от вкъщи до центура,магазина и да закара внуците на даскало-перфектна е колата.

Всичките НОВ ВНОС все бабички и дедовци са ги карали(според тях)-като ни обяснява направо ни се насълзяват очите от смях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.