Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ориентировъчна цена за сегменти 136?


joeless

Recommended Posts

колко пари е нормално да ми поискат за комплект сегменти, да не вземат да ме мятат по върбите, че ми се е случвало с разни други неща по Настя вече и ми е писнало да ме будалкат.. че съм проЗт си го знам :mrgreen:

 

благодаря предварително за това, че няма да приемете темата за спам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплекта сегменти съм го виждал само веднъж и бяха около 80 лв. не е лошо да провериш добре износването на ризите т.к. може само да са се спекли .

 

П.П. Сегментите са еднакви и на 135 и 136 , буталата са различни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво ме чака ако "само" са спекли ризите?

 

в момента хвърля даста масла през изпускателния колектор, едва върви и .. дразни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една разградска фирма, която прави нелоши сегменти за най-различни автомобили. Аз преди няколко месеца купувах сегменти за Голф 1.6TD от фирмения им магазин във В.Търново и струваха 48 лв, като майстора, който ми ги монтира ми ги беше препоръчал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се трие темата - намерих си - словашки 36лв, чешки 60... ще се спра на словашките... и докато издържат...

ъъъм, освен това майстЕра ми го държи това магазинче за шкода-части, под полицията което е .. 2-в-1 магазин-работилница...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.