Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подлакътник FABIA !


c5775bm

Recommended Posts

Колеги днес си монтирах подлакътник на фабията ! много добре се получи скоро ще кача и снимки ! поръчах го от сервиза на VW в овча купел и пристигна за 4-5 дена цената е 381 лева ! става за всички модели FABIA 1 ! доста е трудоемко отне ми около 2 часа ,но кефа е голям ! единствено ми остана сега и един темпомат да сложа !някои да помогне със съвет ? слагал ли е на фабия как работи и цени ! поздарви !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре се получи скоро ще кача и снимки !

 

Ти и други снимки щеше да качваш smile021 ...

 

Относно темпомата - има поне 2 теми посветени на него, където всичко е обяснено. Ползвай търсачката. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

уау,много пари-аз моя го плащах 261лв. при поръчката на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих искал да го погледна, ако може lubomirov1985 и той да даде снимки че по ми трябва за октавия.

 

мод.едит - zloQQ:

Оставям само същественното от мнението ти - другото заминава по разпределение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уау,много пари-аз моя го плащах 261лв. при поръчката на колата

 

При поръчка на колата цените са едни, а след това са други. В тази тема писах относно цените на подлакътника за Румстър:

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6620&highlight=

 

Искам нов подлакътник, но не и на цената от 352.49 + 16.56(монтаж) = 369.05 лв

Монтажа не е проблем, но 350 лв. за един подлакътник си е меко казано много. Имам 2 списъка с цените на аксесоарите за Бумстъра. Единият е когато си го поръчвах, а другият е след като вече го купих. Преди подлакътника щеше да ми легне 202 лв., а сега е 352.

Разлика в цената е почти двойна!!!

Продължавам да търся, и ако не си намеря подлакътник който да може да се вдига, ще се примиря, ще си взема такъв който е само в хоризонтално положение, и ще си го монтирам сам, както направих в предишната си кола. Не ми е приятно че няма да е оригинален, но това е положението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих искал да го погледна, ако може lubomirov1985 и той да даде снимки че по ми трябва за октавия.

До колкото знам подлакътник от Голф 4 става на Октавия Тур,така че е по лесно да се намери в някоя морга ама и там няма да е много евтино
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих искал да го погледна, ако може lubomirov1985 и той да даде снимки че по ми трябва за октавия.

До колкото знам подлакътник от Голф 4 става на Октавия Тур,така че е по лесно да се намери в някоя морга ама и там няма да е много евтино

 

Стават само че са кът...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на VW golf не го знам какъв е ама го знам на Бора.Доста е удобен и като го гледам ще стане на октавия. Аз по морги съм търсил(не много усилено де) но никъде не мога да намеря. То всеки като му знае цената на нов ходи по моргите да си търси по евтинко:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corropt,прати ми мейла ти на лично и да ти пратя снимка със такъв подлакътник ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътникът от Голф 4 е абслоютно същия като на Бора - просто защото това е един и същ автомобил с променена предна маска и добавен багажник (Бора). И двете VW-та са идентични с Октавия 1 като техника и понеже имам един Голф 4 под носа ми всеки ден мога директно и отговорна да кажа, че няма значение за коя кола е правен подлакътника - ще стане и на другите 2. :!:

 

П.П. Другия колега има Пасат 1999 и неговия подлакътник е същия - просто е по-евтино да се ползва един и същ елемент в цялата гама на производителя.

И тук вече не знам дали съм прав, но много ми прилича на подлакътника от Румстър....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dereal,е напълно прав:) но и аз за Румстъра не съм сигурен,ама май май не е напълно идентичен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.