Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Izdirvam Skoda 120


dankan11

Recommended Posts

Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 16:12 Заглавие: Izdirva Skoda 120

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте на всички,

 

Понеже вече се видях в чудо се обръщам към всички колеги в този форум!!!

 

Моля, помогнете ми да открия една Шкода 120 Л с рег. номер С 11 64 АК (номера е стар жълт)!Преди години след като вярно ми служи окло 10 години я продадох (уж на познат, много наш човек), примоли се нямям други пари, дай да не я прехвърляме саге аз ще се обадя по-касно и така вече доста години.

 

Много Ви моля ако някой я мерне някаде да ми се обади на телефон 0888415 397 Даниел или поне да му чукне едно смс-че!

 

ПОследно колата беше в ХАджи Димитър като квартал!

 

Благодаря предварително на всички които ще ми отделят време!!!![/b]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали няма да е много по-лесно, ако се обърнеш в КАТ? Предполагам, че имат някаква процедура и ще могат да издирят собственика....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали няма да е много по-лесно, ако се обърнеш в КАТ? Предполагам, че имат някаква процедура и ще могат да издирят собственика....

 

НЯМАТ, мой приятел си има същите ядове и той също с Шкода 120Л :mrgreen: Преди 6 - 7 години колата се продаваше и се явил някакъв късно вечерта и му казал, че иска да вземе колата, защото трябвало да пътува спешно за провинцията и щял да му звънне след 4 - 5 дена да я прехвърлят. В последствие повече нито колата се яви, нито човека. А най - интересното е, че колата се води в КАТ, плащат се данъци и всичко до там ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..тогава я обявяваш за открадната и толкова. Ако го намерят настоящия "собственик", ще има много да обяснява в съда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..тогава я обявяваш за открадната и толкова. Ако го намерят настоящия "собственик", ще има много да обяснява в съда...

 

и като ''собственика'' каже че му е била продадена, след това едно разследване, че наистина е продадена, а не е открадната колата и пак проблеми за собственика по документи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата, които каза, че проблемите си остават винаги за собственика по документи (в случая аз)!

Много е тъпо че КАТ нямат процедура за такива случаи - не можеш да я спреш, не можеш да я обявиш за открадната, абе нищо!

Остава само да я търсиш и да се надяваш!

 

Така че моля ОГЛЕЖДАИТЕ се и ако видите изиставена Шкодичка пускаите по едно съобщение тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.