Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia Sport=RS?


СТРАННИК

Recommended Posts

http://www.worldcarfans.com/9071130.006/skoda-adds-fabia-sport-to-uk-range

Това сега RS ли се явява или е някакво ниво на оборудване? Като й гледам двигателите и външния вид нещо ме съмнява да е със спортно сърце...

И малко тъпо ми се вижда че ги отрязват двигателите заради застраховките.Някой с по-добър английски да каже ако може :D

 

http://www.worldcarfans.com/2070307.010/skoda-s2000-concept-car-revealed

Tова е друга бира :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,Фабия Рс 2ка може и да не излезе.

Това го четох в Британския форум.Там хората са големи манияци на РС и са доста запознати.Все още се умува дали да има ФАБИЯ РС 2! :cry:

Тази снимка от първия линк-спорт има леки добавки,но в никакъв случай не може да е РС!

А за втората-надявам се да я видя във рали шампионата скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силно се надявам.Имам аз една мечта-Roomster RS се нарича тя.Че Fabia и Roomster са сестрички и има ли го при едната що да го няма и при другата. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се обърне внимание ще се види,че това не е РС.Първоначално новата Фабия РС е замислена в 2 вариянта-дизел 2.0-140к.с и бензин 1.8Турбо-170к.с!

Тази Фабия просто има добавка на предната броня от Милотек и ембелми от Окти 2 РС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl, от достоверен източник (единия от редакторите на AMS България) чух, че на теста на Фабия Комби в Хърватска имало въпроси от испанските журналисти дали ще има нова RS - отговора от страна на някакъв служител от Шкода бил "Да". Дано да е така и дано да я изкарат скоро. Няма логика според мен, един толкова успешен и търсен модел да няма продължение :) . Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласен съм, че новата Фабия е леко грозновата, особено с тая предница от Румстър. На него да кажем, че му отива, понеже като цяло изглежда изчанчено, ама Фабията...

 

П.П. Сори за офтопика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога,дай боже да има нова Фабия РС-дано шрилича и на Фабия С 2000 концепта.

Четох във британския форум Бришкода-а там смея да кажа-хората са манияци на РС и сигурно имат (предполагам)доста източници(запознах се с няколко човека в Докси)!

Та там имаше тема,че РС 2 "няма да има" и беше доста дискутирана.те също недоумяваха факта как може да няма продължение....

Но.....дано да има!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение-но ништо спортно не виждам в колата!Поне явно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В каталозите на новата Fabia и Roomster има ниво на оборудване спорт. Когато я пуснаха в началото от ЕТ, на нивото елеганс от старата Fabia отговаряха нивата Спорт (черен интериор) и Стил (Style - бежов интериор).

Отделно в каталога на новата Fabia Combi, вече я има тази броня, в спортен пакет. Пакета включва задна и предна броня, заден споилер на тавана и хромиран ауспух.

 

Ето и малко да поизплакнете очи. Най-накрая, след спортните седалки.

http://new.skoda-auto.com/SiteCollectionDocuments/NewFabiaCombi/NewFabiaCombi_Catalogue_ENG.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.