Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с багажника при дупки.


skoda_ss1

Recommended Posts

The Best Forman беше писал, че решил проблема като обвил щипките на кората с мек плат и дрънченето изчезнало. Разтърси се из форума, ще намериш темата предполагам. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната кора може да я обезшумиш / ако поддържащите пластмаси са стегнати / с по една лента велтър или мокет лепнати по ръба , където лежи кората , а задния капак има тампони , който се отвиват и навиват и с тях се регулира капака колко стегнато да се затваря , но трвбва предварително да си направил бравата леко да се затваря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвил съм тампоните до край. Багажника се затваря много леко но пак лопа. Опитах да направя уплътнението по-дебело но багажника се затваря много трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък по калдъръми доста ми дрънчат страничните стъкла, понякога се чувствам като в маршрутка :mrgreen: за това цяр има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък по калдъръми доста ми дрънчат страничните стъкла, понякога се чувствам като в маршрутка :mrgreen: за това цяр има ли?
Има. Купуваш от аптеката хигроскопичен памук и го натъпкваш здраво по ръба на стъклото. След това намираш някой баламурник, продаваш му Фелата си и си купуваш кола най-накрая! :lol::lol::lol:

Сори за офф-а, ма не се стърпях :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък по калдъръми доста ми дрънчат страничните стъкла, понякога се чувствам като в маршрутка :mrgreen: за това цяр има ли?
Има. Купуваш от аптеката хигроскопичен памук и го натъпкваш здраво по ръба на стъклото. След това намираш някой баламурник, продаваш му Фелата си и си купуваш кола най-накрая! :lol::lol::lol:

Сори за офф-а, ма не се стърпях :roll:

 

ти случайно не сакаш ли да се сдобиеш като Гената с 2-ра каруца от твоя модел, само че хечбек при това с оборотомер? :mrgreen: :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти случайно не сакаш ли да се сдобиеш като Гената с 2-ра каруца от твоя модел, само че хечбек при това с оборотомер? :mrgreen: :P
да бе - с хлопащи стъкла...пък то и за каручка не става - няма къде да си събера багажа....ма ако я подаряваш, може да я зема :mrgreen:

а по темата - колега skoda_ss1, има една много порьозна гума, която е хем достатъчно дебела, хем много се сплесква при натиск - доста "мека" стои (не зная как се нарича обаче) - защо не опиташ с нея да уплътниш кората си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък по калдъръми доста ми дрънчат страничните стъкла, понякога се чувствам като в маршрутка :mrgreen: за това цяр има ли?

 

Не знам при Фелицията как е, при баба Шкода го реших тоя проблем като смених уплътненията, дето са в релсата по която се спуска стъклото и в самата рамка на вратата. Доста играчка беше, ама си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен стъклата дрънчат само когато са спуснати максимално долу.

Ако ги вдигна с половин оборот и спира дрънченето.

 

Другото което е че ми се прецаква кората на багажника, тази която е на самия капак... откача се постоянно когато карам из софийските павирани улици, а и другата кора и тя трака, но както каза Бест Форман ще и сложа малко картон/велпапе отдолу и ще поутихне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо това е мн добра идея за кората. И за багжника би трябвало да стане, но не знам откъде да намеря такава гума. :roll:
без да обещавам нищо, ще проверя дали нямаше някъде такава из къщи и ще ти пиша ЛС, за да не разводняваме темата, а ти после ще кажеш дали е станало!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо това е мн добра идея за кората. И за багжника би трябвало да стане, но не знам откъде да намеря такава гума. :roll:

 

продават се на метър уплътнения за дограми от такава порьозна гумоподобна материя, ама не е черна, а някакъв бозав цвят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.