Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За Галерията


Mishelle

Recommended Posts

Просто на тебе не ти се гледа старо желязо и си изтрил каквото си поискаш ... Аз няма повече да ти цапам хубавата галерийка с масло и грес... И това, което най ме дразни е фактът, че само на някои потребители са изтрити снимките. На други им седят и чаркалаците, и ръждите, и всичкото му.

Това което никога няма да разбера е как някой може да си вади заключения, говорейки наизуст, без изобщо да я наясно, без изобщо да се замисли. Ей така, подтикнат само от недоволството и зяпайки в чуждата паница. Не съм латерна за да повтарям едно и също. Чети по-горе. И ако поне малко се напънеш, за да намериш разликата, ще разбереш защо на някои колеги не са и няма да бъдат изтрити снимките. И ако засилиш този напън още малко ще видиш, че аз не ползвам галерията, следователно не я разглеждам, от където пък следва, че триенето не е било на принципа "каквото си поискам"... Твоята галерия я помня. Но ти може би забравяш, че имаме раздел "Сам се справих", където можеше да си поместиш целия ремонт... Мисълта ми е, помисли, преди да отправиш критика.

 

Ей!!! Предупреждавайте за такива мащабни акций, да се спасява всеки както намери...а не след дъжд качулка. :evil: Колегата m_g ( а и не само той ) бяха накачили доста полезна техническа информация .Смятам че тази галерия би могла да е много по полезна ,ако съдържа технически снимки, а не снимки само на "пикливите" ни автомобили които притежаваме . Това е мое мнение, все пак :roll: .Аз поне така виждам нещата.

Гогата вече ти отговори за предупреждението, за което му благодаря :) За това не приемам упрека ти. Напротив, отправям такъв към тебе с въпроса - ти изчете ли тази тема от начало до край, преди да пуснеш мнението? Защото поне на 2 места споменавам за него и срока...

Да, накачили са такава информация. А да попитам - раздела "Сам се справих" във форума за какво е? Нека не изпускаме разликата - Галерията е за снимки на колите и/или поетапен ъпгрейд или съживяването им. А всичко останало, като отворени двигатели и ремонтите по тях, всякакви хитринки, като ел. стъкла и т.н. са за "Сам се справих".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.