Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За Галерията


Mishelle

Recommended Posts

Галерията е почистена от спама. Сложено е визуално потвърждение при login и регистрация.

 

Прегледах снимките на всеки един потребител там. Няма да споменавам имена и никове, но за пореден и този път последен път моля:

 

1. Използвайте Галерията САМО и ЕДИНСТВЕНО за снимки на вашите Шкоди. И преди сме го дискутирали този въпрос - това е гаража на форума. Снимайте си колите на воля и качвайте снимките там.

2. НЕ използвайте Галерията за качване на снимки на каквито и да е било чаркуляци;

3. НЕ използвайте Галерията за съхранение на каквито и да е документи и сканирани страници;

4. НЕ използвайте Галерията за да качвате снимки на всякакви срещнати из нета коли. Не я бъркате със сайтове като снимка.бг...;

5. НЕ използвайте Галерията за да качвате мацки в нея. Тук не сме се събрали чикиборци, че да се кефим на цици...;

6. НЕ бъркайте Галерията с мобиле.бг. Някой си беше направил раздел Продавам в нея и вътре имаше всичко друго, но не и Шкода...;

 

Предоставеното за всички място е предвидено за ВАШИТЕ Шкоди. Снимайте ги, покажете на останалите колко са хубави. Нека когато някой реши да разгледа колите ни там да не се препъва във всякакви снимки, на които мястото им не е там!

 

Оставил бях всеки сам да решава как да борави с предоставеното му място. Но явно така не се получава. Преди повече от месец помолих всичко излишно да се махне. Много малко хора се отзоваха на молбата ми. Днес изтрих доста снимки и файлове. За на пред ще следя редовно кой какво качва там. Ако срещна груби и/или системни нарушения, потребителя ще бъде изтрит и ще има забрана да ползва галерията. Има достатъчно безплатни места в нета, където всеки може да качва всякакви щуротии. Тук е форум на Шкода и ще помоля да се съобразяваме с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3828

 

Надявам се в скоро време на наличие на мод за прикачване на снимки, за да не остават мненията ми, които искам да онагледя с някаква картинка, безсмислени - както в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мод за качване на снимки ще има в следващата версия на форума. Но това е от чисто практическата страна на нещата. А за това, че мнението ти е останало без снимка, вината не е моя, нито на някой друг. Без да се сърдиш, трябва да търсиш причината в себе си. Когато стартира преди време Галерията, изрично помолих тя да се ползва като такава, да си показваме колите и да я ползваме за гараж, защото мода, който върви към phpBB-то за гараж не е никак удобен за използване и е доста объркан, особено за начинаещи потребители. И днес, като преглеждах и почиствах файловете се оказа, че голяма част от колегите са разбрали идеята и целта ми. Това, че други не са го направили не трябва да е за моя сметка :) Т.е. не нося вина, че някой, в случая ти, използва Галерията за хост. Както писах и по-горе - има си достатъчно безплатни и далеч по-лесни за използване места (сайтове).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога само да кажа само че в моя гараж имаше около 30 снимки на 100с и 1000мб между тях само части за шкоди жнти ,тазове и други сега нямам даже и автер благодаря ти снимките ги нямам на друго място (развали ми се компа) а като гледам в галерията и сега присъстват сники на хора които непиличат на коли :evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виш в skodavirt гараж има ли снимки на "аз женами детето и шкодата ни "

има само коли и части за тях ти кво ноправи незнам :!: :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях сигурен, че без сърдите няма да мине...

Не съм виновен, че ти се е развалил компютъра :!:

Още преди месец бях писал, че всичко, което не за Галерията ще бъде изтрито. Предложението беше да изчакам 2 седмици, за да може кой каквото има да си го свали, ако му е нужно. Аз изчаках не 2, а 4 седмици...

Да, в твоята галерия имаше снимки на всякакви железа. Запомних я, защото ти беше единствен с толкова много такива снимки...

Не съм безгрешен ( а ти :?: ), възможно е да е заминала някоя снимка на ЛИЧЕН автомобил, независимо, че се старах това да не се случи. Убеден съм, че броят на грешките ми е минимален. Вярно, на пръв поглед може някой да ми се сърди за това, но ако се замислиш по-задълбочено, вместо да се гневиш, може би ще разбереш, че ако Галерията се ползваше по предназначение, това нямаше да се случи. А тук вина имат доста хора, вкл. и ти. Така че ако се сърдиш на мен, със същото право и сила се сърди и на себе си :!:

 

Както писах - не съм безгрешен. Възможно е да съм пропуснал някоя снимка, която не трябва да е там. Посочи ми тази с "жена ми, детето и аз", на която НЯМА СОБСТВЕНА Шкода и ще я сваля.

 

За skoda virt - 99% от снимките в галерията им са тематично подбрани ... автомобили. Части почти няма... Не знам защо изобщо ги намесваш и ми казваш "виж ги", при положение, че сега вече приличаме доста повече на тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях сигурен, че без сърдите няма да мине...

Не съм виновен, че ти се е развалил компютъра :!:

Още преди месец бях писал, че всичко, което не за Галерията ще бъде изтрито. Предложението беше да изчакам 2 седмици, за да може кой каквото има да си го свали, ако му е нужно. Аз изчаках не 2, а 4 седмици...

Да, в твоята галерия имаше снимки на всякакви железа. Запомних я, защото ти беше единствен с толкова много такива снимки...

Не съм безгрешен ( а ти :?: ), възможно е да е заминала някоя снимка на ЛИЧЕН автомобил, независимо, че се старах това да не се случи. Убеден съм, че броят на грешките ми е минимален. Вярно, на пръв поглед може някой да ми се сърди за това, но ако се замислиш по-задълбочено, вместо да се гневиш, може би ще разбереш, че ако Галерията се ползваше по предназначение, това нямаше да се случи. А тук вина имат доста хора, вкл. и ти. Така че ако се сърдиш на мен, със същото право и сила се сърди и на себе си :!:

 

Както писах - не съм безгрешен. Възможно е да съм пропуснал някоя снимка, която не трябва да е там. Посочи ми тази с "жена ми, детето и аз", на която НЯМА СОБСТВЕНА Шкода и ще я сваля.

 

За skoda virt - 99% от снимките в галерията им са тематично подбрани ... автомобили. Части почти няма... Не знам защо изобщо ги намесваш и ми казваш "виж ги", при положение, че сега вече приличаме доста повече на тях?

 

не че се заяждам ама такива снимки има дори и няма кола на нея не искам да ти посочвам шото ше има още сърдити за skodavirt само тематичми били еми моите кви бяха полу реставрирана 1000мб не е шкода така ли или 100ц с променен преден капак и форове от голф е по невървжна от мимиб например (без да се сърди ама не ми прилича на скода изобщо ) ще ти дам линк на един човека на skodavirt които е след наи запалените пък ти прецени дали тои има право да си слжи снимките тук акo е българин помисли за това

http://skoda-virt.cz/cz/auta/stovky/3226-pistaa-100ka/

и друго теми без снимки наи мраза тук немже да си сложш снимка в темата ако не е в галерията ако не се лъжа мисля че тва наи накрая трябва да се оправи ако трябва и аз ше помогна както мога

още веднъж подчертавам не се заяждам ако няма хора като теб и мен форумът ше умре от скука и развитие ще е само назад и един ден само копувам продавам ще вървят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казвал, че се заяждаш. Просто според мен се гневиш излишно и най-вече на мен. Не съм аз този, който беше напълнил галерията с бълвоча, описан по-горе, не съм и аз този, който пренебрегна една елементарна молба, поставена доста отдавна. Съгла си се, че ако всеки прави това, което му е угодно, нещата на никъде няма да отидат. Дори и Купува/Продава, както казваш, няма да ги има.

Споделих, че може да съм допуснал някъде грешка. За което се извинявам, смятам, че и добре съм се обосновал по-горе.

 

За да няма сърдити, посочи ми снимките, които визираш на ЛС.

 

Не виждам защо трябва да намесваш друг потребител, в случая mimi.b. Тя, както и много други хора тук си ползват Галерията, уважавайки молбата ми.

 

Ти ми даваш 1 линк, аз написах 99%.

 

Никой никога не е казвал, че не можеш да си сложиш снимка във форума, без тя да е в Галерията. Явно си в грешка. Форума предлага възможност да сложиш линк на снимка от където си пожелаеш. Всъщност той не прави разлика дали снимката е от Галерията или от кой ще да е сайт. Нека гледаме на нещата такива, каквито са, било дори само от чисто техническата им страна.

 

Писах и по-горе, ще го повторя. Скоро се очаква да излезе следващата версия на форума, в която има опция за прикачване на снимки. Към момента, за сегашната версия има мод за тази работа, но умишлено не съм го сложил (технически съображения).

 

Сега май вече дойде реда на бирата, наздраве.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори малко съм избуХлив ама ми минава бързо (ако бях на твое място сигорно щях да изтрия сичко ) наздраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile019 на мен пък ми беше много гот да разглеждам галерията на анастас, с разните му там ''всякакви железа'', ама нищо, нали си имаме рубрика за пътеписи... като няма място за снимки, може примерно рецепти да почнем да си пишем в един нов раздел smile121

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Не разбирам защо решихте че сайта е място за съхранение на снимки? Аз дори за снимки на Mica не го ползвам. За целта си имат доста свободно пространство (аз лично ползвам free.hit.bg) където да си качите снимките БЕЗ да има кой да ви казва дали да са стари железа или млади девойки :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile019 на мен пък ми беше много гот да разглеждам галерията на анастас, с разните му там ''всякакви железа'', ама нищо, нали си имаме рубрика за пътеписи... като няма място за снимки, може примерно рецепти да почнем да си пишем в един нов раздел smile121

Не се хващай за думата, освен ако не искаш откровено да се заяждаш. Ползвах я за общо обяснение на всички снимки с части! Никога не съм имал в предвид, че са просто железа!

 

1. Защо нищо не каза, когато в началото правихме Галерията и се уточняваше нейната употреба, а недоволстваш чак сега?

2. Защо нищо не каза преди 4 седмици (или през тези 4 седмици) когато на основание т.1 помолих да се свалят някои снимки?

 

Не изопачавай нещата! Какво означава "няма място за снимки"? Има разбира се, но за снимки на вашите коли, за снимки на поетапен ъпгрейд на самите коли, а не на отделни и разхвърляни снимки на бутала, дискове, мадами, pdf файлове и др., просто качени за съхранение. Щом повечето хора са го разбрали, значи проблема явно не е в мен...

 

Виждам, че негодуваш срещу раздел във форума. Сега ли е момента да го казваш или беше по-удачно да го споменеш, когато се появи? Както би трябвало да си забелязал, ако достатъчно колеги тук преценят, че дадени форум/раздел/тема не са си на мястото или изобщо не са за тук, те биват сваляни. Но с единични мнения няма кой да се съобразява. Би трябвало да си наясно, че когато нещо се ползва масово доволни и недоволни винаги ще има. Важното е да има баланс между тях и доволните да са повече. Мислиш ли, че ми е много лесно да го правя? Особено когато такива мнения като твоето се спотайват и се появяват само в неподходящи моменти. Какво ти пречи да си отвориш една тема, пусни си анкета и каквото реши мнозинството така ще бъде, така и винаги е било! Между другото, не е късно да го направиш и сега, а не да пускаш някакви откъслечни хапливи коментари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато стартира преди време Галерията, изрично помолих тя да се ползва като такава, да си показваме колите и да я ползваме за гараж

 

Може и така да е било, аз изглежда не съм разбрал, което приемам, че е моя грешка. Но ако това е идеята, по-добре да я има някъде изрично упомената, защото в момента единствената дефиниция е:

 

С оглед на общият интерес на клуба СТРОГО СЕ ЗАБРАНЯВА качването на снимки, нямащи нищо общо със Шкода клуб България и/или с дейността на клуба и неговите членове.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, допуснал съм грешка, слагайки темата за Галерията. Благодаря ти, че ми я посочи.

Моля да бъда извинен.

Ще бъде коригирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, а що си ми изтрил интериора на Фелацията? аз си го бях сложил като водешна снимка, щото май е най-хубавата част от цялата кола :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност е било неволно, но ще се реванширам - на следващата среща ще се домъкна с апарата, ще го снимам, дори от различни ъгли и ще го метна в албума ти ;) Но това ще стане само ако си ми запазил 4 стикера за рег. табелите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaa, нистаа - снимката е от миналата год. те вече калъфките са раздърпани, омазани и избелели :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Защо нищо не каза, когато в началото правихме Галерията и се уточняваше нейната употреба, а недоволстваш чак сега?
какво точно е трябвало да кажа? аз мрънках доста защо си нямаме галерия, давах примери с други български форуми, които имат огромни галерии и когато най - накрая нашата галерия стана факт (сигурно благодарение най - вече на теб), просто нямаше да е редно да съм недоволен
2. Защо нищо не каза преди 4 седмици (или през тези 4 седмици) когато на основание т.1 помолих да се свалят някои снимки?
не казах нищо, но пък каквото можах махнах и го преместих в snimka.bg , където имам папка "skoda forum". онова, което не бях махнал от нашата галерия, бяха снимки, които съм пускал в мнения, които не намерих. и за да не направя така, че ако някой чете точно тези мнения, и не може да отвори съответната снимка, просто ги оставих. ти обаче ги изтри, заедно с папката
Виждам, че негодуваш срещу раздел във форума. Сега ли е момента да го казваш или беше по-удачно да го споменеш, когато се появи?
не за първи път загатвам, че наличието на някои раздели ми е странно и защо пък да не си го кажа? мен не ме кефи, но като има хора, които го четат - ОК, кво да се прави, не може всичко да е така, както ми се ще, но пък защо и да си мълча като е така?
Мислиш ли, че ми е много лесно да го правя?
честно да ти кажа, мисля си, че въобще не е лесно, даже си мисля, че е супер трудоемко и ти го правиш заради марката (примерно). обаче както писах по - горе, като има нещо, което не ми харесва, в един момент не се стърпявам и си го казвам. това обаче предполагам не е повод да пълня форума с глупави анкети, срещу интересите на някои колеги...

 

и такивамитиработи

поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е, по-хубавото е, че се разбрахме.

Наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто на тебе не ти се гледа старо желязо и си изтрил каквото си поискаш. Ма то било на някой си колата? Снимали как се разглобява двигател и как се съживява от скрапа нещо, за което добрите деца биха взели цели 200 лева?! Няма значение.

Аз няма повече да ти цапам хубавата галерийка с масло и грес.

 

И това, което най ме дразни е фактът, че само на някои потребители са изтрити снимките. На други им седят и чаркалаците, и ръждите, и всичкото му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей!!! Предупреждавайте за такива мащабни акций, да се спасява всеки както намери...а не след дъжд качулка. :evil: Колегата m_g ( а и не само той ) бяха накачили доста полезна техническа информация .Смятам че тази галерия би могла да е много по полезна ,ако съдържа технически снимки, а не снимки само на "пикливите" ни автомобили които притежаваме . Това е мое мнение, все пак :roll: .Аз поне така виждам нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or, Mishelle преди доста време(може би 3-4 седмици) беше пуснал тема, в която предупреди, който има нещо ценно в галерията, което не е снимка на неговата Шкода да си го запази (качи) на друго място. Това, че някои колеги са пропуснали да видят въпросната тема и/или не са си запазили ценните файлове от галерията си е техен проблем, при положение, че предупреждение имаше ;) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.