Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ами това е Юли - крайно време е да сменяш колата


Dereal

Recommended Posts

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1130964 - това беше с модела.

 

Сега вече можеш да погледнеш към ПРАВАТА марка и да се пооткажеш малко от удобства в полза на форума :mrgreen:

 

 

П.П. Пък тамън и Васко ще престане да те подиграва :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете че се намесих в "личната" ви(ти) темa :oops: BTW защо не ползвате лични като не искате(ш) да ви се намесваме?

 

PS: Ако кажеш ще се самоцензурирам и ще очистя темата ви(ти) от спам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм, дизайнът понамирисва силно на компилация между Крайслер кросфайър и Додж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то като няма вече (отдавна) 120-ки, да взема да се откажа от Шкода като цяло :P

 

А за бъзиците на Васко - хубав човек е той и независимо от смеха на чужд гръб много добре разбира изборът ми ;) Аз нося на майтап, е може би не толкова, колкото Владо, ама нося :lol:

 

Между другото за сетен път ще кажа - не съм фен на Опел, но и нямам нищо против тях, както нямам нищо против коя да е марка. Можеш да го наречеш стечение на обстоятелствата, че имам 2 Опел-а в гаража, но обяснението е много просто и сигурен съм, всеки на моето място би взел подобно или сходно решение. За Астрата - имах нужда от втори семеен автомобил, жената също искаше кола. Вярно, не съм я оставял на рейс и такси, но в крайна сметка всеки има нужда от мобилна самостоятелност. Та въпросната Астра ми я предложиха за 11К на 23000 км, на 2 г., когато пазарната й цена беше 18К. Е, как да не я взема, беше меко казано изгодно. Ако при същата ситуация ми бяха предложили Шкода, Фолксваген, Хонда, Тойота и т.н. пак щях да кандисам. За Вектрата - Астрата остаря, чукна 160К и с жената решихме, че скоро ще започнат да изникват належащи ремонти, характерни за този и след него пробег, оженихме се, надяваме се скоро да имаме наследник/ци, време беше да се огледаме за по-голям и нов семеен автомобил. Единственото мое условие беше да е с голям дизелов мотор и да предлага достатъчно място за количка и всички прилежащи "дреболии". Всъщност мотора се оказа най-големият проблем. От средния клас никой производител не предлагаше нещо различно от 2.0. По случайност чух, че Вектра я има във вариант с японски 3-литров двигател. Разглеждайки въпросните двигатели, монтирани на Опел, за момент даже се спрях на 2.8V6 бензинка. Но се отказах от него, защото беше време да се проявя като улегнал човек, да загърбя прищевките и да помисля на първо място за семейството. И така, везните се наклониха към Опел и основно двигателят се оказа решаващия фактор. Ако в Шкода монтираха 3.0 TDI, който слагат на Ауди, изборът щеше да е ясен. Това, че тогава останах разочарован от отношението или по-скоро от липсата на такова, в ЕТ не е изиграло решаваща роля в избора. Щях да го преглътна, не е болка за умиране.

Между другото, заради горното не мисля, че съм станал по-малко фен на Шкода. Това, че се занимавам със същите мерак и желание, като едно време с форума и сайта е най-малкото. По-важното е, че независимо от всичко не съм се разделил със 120-ката, така както направиха много хора до сега, купили си по-нов автомобил от друга марка, така, както ще направят и доста други колеги тук. Не ги виня, всеки сам прави своя избор. Напротив, стягам си я лека полека и доста средства ще налея в нея. Когато седна да я припаля усещането е неописуемо. Кеф е меко казано. Има и друго. Имам два гаража, един над друг. Имам 3 коли. Много хора на мое място биха оставили най-старата от вън. Да, но при мен от вън седи Астрата, защото в гаража на Шкодака друг автомобил няма да влезе ;) Твърде дълго е била уличница, когато ги нямах гаражите и преди това, когато баща ми я караше. Няма да позволя да бъде изгонена обратно на улицата... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1130964 - това беше с модела.

 

Сега вече можеш да погледнеш към ПРАВАТА марка и да се пооткажеш малко от удобства в полза на форума :mrgreen:

 

 

П.П. Пък тамън и Васко ще престане да те подиграва :oops:

 

Нещо не ми е ясен смисълът на тази тема smile149

 

Ами то като няма вече (отдавна) 120-ки, да взема да се откажа от Шкода като цяло :P

 

А за бъзиците на Васко - хубав човек е той и независимо от смеха на чужд гръб много добре разбира изборът ми ;) Аз нося на майтап, е може би не толкова, колкото Владо, ама нося :lol:

 

Между другото за сетен път ще кажа - не съм фен на Опел, но и нямам нищо против тях, както нямам нищо против коя да е марка. Можеш да го наречеш стечение на обстоятелствата, че имам 2 Опел-а в гаража, но обяснението е много просто и сигурен съм, всеки на моето място би взел подобно или сходно решение. За Астрата - имах нужда от втори семеен автомобил, жената също искаше кола. Вярно, не съм я оставял на рейс и такси, но в крайна сметка всеки има нужда от мобилна самостоятелност. Та въпросната Астра ми я предложиха за 11К на 23000 км, на 2 г., когато пазарната й цена беше 18К. Е, как да не я взема, беше меко казано изгодно. Ако при същата ситуация ми бяха предложили Шкода, Фолксваген, Хонда, Тойота и т.н. пак щях да кандисам. За Вектрата - Астрата остаря, чукна 160К и с жената решихме, че скоро ще започнат да изникват належащи ремонти, характерни за този и след него пробег, оженихме се, надяваме се скоро да имаме наследник/ци, време беше да се огледаме за по-голям и нов семеен автомобил. Единственото мое условие беше да е с голям дизелов мотор и да предлага достатъчно място за количка и всички прилежащи "дреболии". Всъщност мотора се оказа най-големият проблем. От средния клас никой производител не предлагаше нещо различно от 2.0. По случайност чух, че Вектра я има във вариант с японски 3-литров двигател. Разглеждайки въпросните двигатели, монтирани на Опел, за момент даже се спрях на 2.8V6 бензинка. Но се отказах от него, защото беше време да се проявя като улегнал човек, да загърбя прищевките и да помисля на първо място за семейството. И така, везните се наклониха към Опел и основно двигателят се оказа решаващия фактор. Ако в Шкода монтираха 3.0 TDI, който слагат на Ауди, изборът щеше да е ясен. Това, че тогава останах разочарован от отношението или по-скоро от липсата на такова, в ЕТ не е изиграло решаваща роля в избора. Щях да го преглътна, не е болка за умиране.

Между другото, заради горното не мисля, че съм станал по-малко фен на Шкода. Това, че се занимавам със същите мерак и желание, като едно време с форума и сайта е най-малкото. По-важното е, че независимо от всичко не съм се разделил със 120-ката, така както направиха много хора до сега, купили си по-нов автомобил от друга марка, така, както ще направят и доста други колеги тук. Не ги виня, всеки сам прави своя избор. Напротив, стягам си я лека полека и доста средства ще налея в нея. Когато седна да я припаля усещането е неописуемо. Кеф е меко казано. Има и друго. Имам два гаража, един над друг. Имам 3 коли. Много хора на мое място биха оставили най-старата от вън. Да, но при мен от вън седи Астрата, защото в гаража на Шкодака друг автомобил няма да влезе ;) Твърде дълго е била уличница, когато ги нямах гаражите и преди това, когато баща ми я караше. Няма да позволя да бъде изгонена обратно на улицата... 8)

 

Юли, евалла smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли днес на твой утре на мой гръб .Щом се смеем, имаме поводи за усмивки и сме запазили чувството си за хумор значи сме добре.Надявам се че никой не съм обидил.Колкото до колата-да великолепно разбирам избора ти.(знаеш го защото сме го обсъждали не веднъж) ;)

 

П.П Марто-никога не бих си позволил подигравки-това не е точната дума. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, тая тема верно трябваше в някакъв личен форум да я пусна ;)

 

Но пък от нея се поизяснихме един друг!

 

Юли, пич, сега ти разбрах идеята за возило, но на събирането не каза почти нищо на Васко и останах с впечатлението, че той може би казва каквото си мислиш. Явно не е така, извинявам се! :oops: И на двамата!

 

Васко, просто няма да забравя как го изяде Юли - какъв бил тоя форум, админа не карал дори същата марка, как бил влезал в двата шоурума - Шкода и Опел - и т.н. Може би само аз съм се подвел, а може би си бил доста краен - все едно, изчистихме го, щом няма да обиждаш ;)

 

Карайте си колите, пък да обсъждаме другите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм му се връзвал на Васко. Майтапчия човек е, а пък аз си траех, защото му се радвах :lol:

Не мисля, че думите му са били с лош умисъл.

Пък и той си знае как ще му засенча Октавията, когато 120-ката излезе от бокса :lol: Дето се вика като облак слънце :P

А за темата, Марто, не е никак лоша. Защото не Васко, а други хора си мърморят под носа. Нямам да споменавам имена, те си знаят и дано сега са наясно, което всъщност и не ме интересува толкова де :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.