Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти "Lyra"


izov

Recommended Posts

Някой има ли снимки на тези джанти за Октавия? Поръчал съм я с такива, но в ЕТ не успяха да ми ги покажат, а само ми казаха, че били най-хубавите 16-ки. Търсих в интернет и в каталога на Октавия, но нищо не намерих. От ЕТ ми казаха, че били нов модел и затова ги нямало в каталога.

 

Много ще съм благодарен на една снимка, за да знам какво да очаквам и за какво да гледам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли снимки на тези джанти за Октавия? Поръчал съм я с такива, но в ЕТ не успяха да ми ги покажат, а само ми казаха, че били най-хубавите 16-ки. Търсих в интернет и в каталога на Октавия, но нищо не намерих. От ЕТ ми казаха, че били нов модел и затова ги нямало в каталога.

 

Много ще съм благодарен на една снимка, за да знам какво да очаквам и за какво да гледам :D

 

И на мен така ми казаха и аз ги поръчах. Снимка нямам още, ама ако ти се разкарва до ЕТ - можеш да я погледнеш отзад в двора. 6-лъчеви, с дебели лъчи - не са лоши. Добър бонус са гумите към тях - Bridgestone, нископрофилни с борд, на 16" - доста отварят колата.

 

Малко smile188 - дилърите са много доволни, че колата ми ще стои още 10-ина дни в двора на ЕТ. Ако някой се интересува от някоя екстра - хоп водят го при моята кола и демонстрират. Мале, горката... Хич не съм доволен, че преди мен ще и се "накачурят" други хора, ама :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много! Излиза ли джантата извън гумата в смисъл може ли да се надере на някой бордюр?

 

А защо ще ти стои колата там? Това което правят е супер тъпо... Аз бих си заключил колата и да си гледат работата...

 

Моята е произведена миналата седмица и ми казаха, че е на склад в Чехия и се очаква доставка. Дано не ми направят същия номер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я бях поръчал с 16" джанти лира. Гумите бяха бриджстоун, много са яки. Гумата е такава, че няма как (при нормални условия) да надереш джантата в някои бордюр.

Джантите са каквито са на аватара ми (до колкото могат да се видят).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че са тези:

2815880931ni6.jpg

 

Аз за други 16-ки не знам. :roll: :P

 

Тези са 17-ки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.