Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дебили...


ikonoma

Recommended Posts

Дано поне си му спаднал и 4-те гуми. Това на нищо не прилича.

според мен най-тъпото нещо е да спихнеш гумите на този който те е запушил. Аз ако съм няма да си мръдна от там колата със седмици каквото и да ми струва това . не че запушвам така хората но ми се е случвало да бъда запушен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вудо, не си само във форума ***. Личи си :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

 

Тази снимка е НЕКОРЕКТНА ! Ако има наклон ? Ами ако рендето е спряло на 50 см от теб, но му изпуска ръчната и колата леко е паднала към "ауууу ауди" лелей ... Ти кво мутра ли си ? Ми ако той се окаже прост селянин и ти забие 3 кирки в двигателя и ти изпотоши стъклата ? К'во прайм ? Кажи ми кво прайм ?

 

Аман от "софиянци" Нищо културно и образовано няма в хора като вас.

 

 

Защо ли не изключвам факта нарочно някой да е избутал рендето докато се чукне в "аууу аудито"

 

Че има простаци - има спор няма. Но с действията си се причисляваш 100% към 1 от тях.

 

ikonoma, Замислих се да ти кажа нещо в темата за ладата и добре че си замълчах. Ти дупе ли се чувстваш ? Трето поколение "софиянец" (т.е. абсолютен селянин по сегашни критерии имайки в предвид състоянието на София когато е живял дядо ти там) Спряли са ти 10 пъти пред гаража и затва дай да си отмъстяваме на всички "гадове" дето разбираш ли са виновни че София е тясна. Айде няма нужда.

 

 

п.п. Вудо, ако снимаме твоята шкода на фона на рендето от снимката дали 120-ката няма да изглежда по-голямо "лайно" от рендето до "ауу аудито" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cenarius,

 

Въпреки че съм принципно съгласен с позицията определно не съм съгласен с определения от типа на:

 

"софиянец" (т.е. абсолютен селянин ....

 

и т.н.! Моля за спазване на добрия тон! "Селяни" (в смисъла на държащи се неадекватно, тъпо, кретенски и т.н.) има във всички градове/села! Това че в София са повечко се дължи и на това че София вече е повече от 1/4 от България!

 

Относно постъпката на VooDoo - преди 2-3 месеца гоних да бия един такъв тарикат! За негово щастие (и нещастие на доста други хора) ме видя твърде отрано. Иначе сигурно повече нямаше да си мисли за издевателства в/у чужда собственост ....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ikonoma, Замислих се да ти кажа нещо в темата за ладата и добре че си замълчах. Ти дупе ли се чувстваш ? Трето поколение "софиянец" (т.е. абсолютен селянин по сегашни критерии имайки в предвид състоянието на София когато е живял дядо ти там) Спряли са ти 10 пъти пред гаража и затва дай да си отмъстяваме на всички "гадове" дето разбираш ли са виновни че София е тясна. Айде няма нужда.

 

Каква София бе? Какъв софиянец съм аз, дядо ми още по-малко? В София я стъпя веднъж в годината я не.

Какво искаш от мен та се заяждаш. Гледай си в собствената паница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все тая :!: От "град си"

 

 

Защо се заяждам ли ? Защо даваш на "малкия" съвет "спусна ли му гумите, а ? Напрай ли му мръсно?" Това мнение на разумен човек ли е ? Ей затва се заяждам и искрено се надявам никога да нямам път към Габрово. Що трябва все на война да скачате на хората по пътя ? На вас не ви ли се с случвало да направите грешка ? Е*и му майката. Жив и здрав ти пожелавам отново и не прави глупости, не говоря за жигули-то (отново) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен редовно ми спират на входа на двора . никога на спадам гуми - обаждам се на полицията , паяка идва и нахалника изчезва. освен шока от липсващата кола го чака и глоба / точки ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мразя ЛАЙНАТА , не веднъж съм бил критикуван във форума, и нама да ми е за последно - лайната са си лаина Виктор_ мога да ти кажа че една 120-ка е пъти по-добра от което и да е лайно и един Шофьор на шкода било то и на 120-ка е пъти по дисциплиниран и възпитан от един лайнар(управляващ изпражнение). Мога да ВИ кажа едно колата до голяма степен играе ролята в-у характера на собственика му.

НАБЛЮДАВАЛ СЪМ ГО НЕ ВЕДНЪЖ И ДВА ПЪТИ!!!!

Нямам какво повече да кажа, освен - НАЗДРАВЕ smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мразя ЛАЙНАТА , не веднъж съм бил критикуван във форума, и нама да ми е за последно - лайната са си лаина Виктор_ мога да ти кажа че една 120-ка е пъти по-добра от което и да е лайно и един Шофьор на шкода било то и на 120-ка е пъти по дисциплиниран и възпитан от един лайнар(управляващ изпражнение). Мога да ВИ кажа едно колата до голяма степен играе ролята в-у характера на собственика му.

НАБЛЮДАВАЛ СЪМ ГО НЕ ВЕДНЪЖ И ДВА ПЪТИ!!!!

Нямам какво повече да кажа, освен - НАЗДРАВЕ smile159

 

Ааа колега, да ги нямаме тия.По стечение на обстоятелствата управлявам автомобили точно от тези 2 марки и начина ми на каране не се различава много! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Вас софианци" - абе ценариусчо, що не фанеш да се гръмнеш :?: Лично твой си е проблема, че страдаш от комплекси на тема родно място, не ги избивай във форума. Сори за офтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мразя ЛАЙНАТА , не веднъж съм бил критикуван във форума, и нама да ми е за последно - лайната са си лаина Виктор_ мога да ти кажа че една 120-ка е пъти по-добра от което и да е лайно и един Шофьор на шкода било то и на 120-ка е пъти по дисциплиниран и възпитан от един лайнар(управляващ изпражнение). Мога да ВИ кажа едно колата до голяма степен играе ролята в-у характера на собственика му.

НАБЛЮДАВАЛ СЪМ ГО НЕ ВЕДНЪЖ И ДВА ПЪТИ!!!!

Нямам какво повече да кажа, освен - НАЗДРАВЕ smile159

 

Мога веднага да опровергая мнението ти, че шофьорите се делят на категории според марката и модела на колата. И да има нещо такова то не може да се абсолютизира. Примера ми е още пресен: в понеделник ранния следобед спирам успоредно до една Шкодичка 100С на Евлоги Георгиев - светофара с Оборище. Аз съм в най-лявото платно, което за наляво и за направо, той е отдясно на мен. Потегляме двамата на зелено, аз съвсем леко, той натисна яко и тръгна да ме натиска наляво към бордюра - т.е. засече ме много грозно.

Наблюдавам напоследък масово че голям брой водачи просто не могат да шофират в София - и при определени неблагоприятни условия (сняг, дъжд). Не говоря само за наглите нарушители, а за тия дето са неадекватни - очевидно толкова си могат, не знаят правилника и хич не ги интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕХООООО хора к'во правите, бе :?: :!: :?: :!: :?: :!: Това уж беше тема за глупаво паркиране, която изведнъж се обърна в т'ва кой е селянин, кой как кара и кой повече може да спами и псува. Не смятам, че тези форуми са за това, но както решите, ако искате продължавайте тъпия си спор, в който никога няма да се разберете :!: VooDoo извинявай, че и аз се "изсрах" на темата ти и сега и ти имаш право да ми теглиш една, както аз на теб преди време :mrgreen: ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, абе по същество - VooDoo кво му направи по колата на тоя? Гумите ли му спусна или кво?

Не че одобрявам самоуправството и повреждането на чужда собственост, но в случая има основание. Особено като си помисля колко хора горят с един пирон през боята само за това, че са си купили по-нова кола и съседите багер раждат от яд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не понасям:

селендури зад волана.

некадърници

идиоти който правят каквото си искат

такива който не спазват елементарни правила

.......

 

Ти що не са гръмнеш. :evil: :evil: Що си мислиш че си нещо по различно от това което си изброил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мразя ЛАЙНАТА , не веднъж съм бил критикуван във форума, и нама да ми е за последно - лайната са си лаина Виктор_ мога да ти кажа че една 120-ка е пъти по-добра от което и да е лайно и един Шофьор на шкода било то и на 120-ка е пъти по дисциплиниран и възпитан от един лайнар(управляващ изпражнение). Мога да ВИ кажа едно колата до голяма степен играе ролята в-у характера на собственика му.

НАБЛЮДАВАЛ СЪМ ГО НЕ ВЕДНЪЖ И ДВА ПЪТИ!!!!

- Чакай сега а мене къде ме замесваш в тая тема?! Аз имам приятни впечатления от Рено и не бих смял да кажа, че са лоши коли.

 

ПП. Ако мен някой ме запуши така и аз няма да реагирам по различно от VooDoo, така че е разбираемо че е избутал колата, което всъщност е най-малкото което е могъл да направи в пристъп на гняв да го кажа по-нежно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно е да избута колата ( в Испания няма неожулена броня от такива процедури) Друго е да му бутнеш/нарежеш гумите, за които е дал една заплата.

 

Аз кви комплекси имам тва вас не трябва да ви засяга. Факт е че саморазправата е абсолютно недопустима в такива случаи. 166 и паяка идва за 15 минути. След олекване на минимум 50лв човека ще се замисли дали пак ще паркира така.

 

Вудо, ами ако ти ми спреш така пред сафрана със 120-ката ? (пак повтарям наклон, ръчната ти изпуска или някой се обляга на шкодата ти си с невероятните гуми, за които имаш 10 теми и се приплъзва до рендето) И кво прайм ? Аз ли да те бутам ? Само дето ако те бутна със сафрана знаеш ли кво ше стане на 120-ката ? Щото и аз съм карал 120-ка и знам какви са й ламарините. Не прави нищо което не би искал да ти направят. Нататък сам се оправяй. А и да ти кажа, баща ти едва ли ще ти се зарадва ако му докараш аудито със счупени стъкла. Така, че не е съвсем като да не ти пука :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вуду , не си прав за рената . недей да псуваш нещо което не ти е ясно . рената били л**** . дигни капака на един мерцедес дизел - запиши си номера на някои от патентите по които е направена горивнатя уредба (тъй наречения коман реил -бош брави уредбата но не бош я е разработил) - патента е на името на института по петрол , намиращ се край болонския лес , париж ,имаш net , лесно се проверява... кажи ми защо според теб френските коли не стават ? защо рено купи нисан , мak , къминс , защо в по - големите опели слагат френски дизелови двигатели ? и не само опели .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едитнал си си постовете в темата за гумите + това че си накарал да ти я заключат. Жив и здрав ти пожелавам и умната. Във форума прави квото си искаш, но като излезеш на пътя внимавай. Едно е важното, следващият път всеки прочел темата и изявил желание да спука нечии гуми ще се замисли дали е правилно.

 

 

 

П.П. На този ден преди 2 години един човек ми стисна ръката и каза

 

"От този ден нататък си горд собственик на ШКОДА ! "

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Съдба или не, тази вечер бях на оглед за една друга кола, утре ще се види резултата като я доогледам през деня 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tyny-аз досега не съм видял рено извън сервиз... :roll:

 

излез на улицата и се огледай . пак ти казвам не плюй по неща за които не разбираш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чета ви и ми става адски криво!

допреди 5 минути си мислех, че макар да има "бунтари" във форума ни, то тяхното "инакомислие" е безобидно и понякога забавно. Сега обаче съм адски разочарован :!: Хора, осъзнайте се! То, вярно, по-добре да се "изпуска парата" виртуално, а не на живо, ма малко сте прекалили, според мен! Никой няма право да обижда когото и да е било от форума за "инакомислие"! Всеки има право да изказва мнение, но не да натрапва мнението си на другите и да иска те да мислят като него! И ако допреди малко време, всяка една ругатня във форума беше "автоцензурирана" , то само в тази тема преброих десетина (поправете ме, ако съм изпуснал някоя!).

Мисля, че мод-ът трябва да заключи тази тема, за да не се излагат повече хората в нея:!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.