Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на втулки на носача - Решено!


vasil

Recommended Posts

Плътните тампони водят до по твърдо окачване и си мисля че по-бързо ще се износят шарнирните болтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм за смяна.Кажи от къде ги взе толкова тънко на мен ми искат по 23лв за малките и по 25 за големите втулки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Мойта предница тропа и скърца зверски от около 4 000 км и съм решил най-сетне да сменя повечето тампони. Тези на носачите също влизат в бройката.

Питанията ми са две:

1. Откъде в София да купя сносни тамопони?

2. Гледам, че на джиповете слагат полиуретанови тампони. Малко по-втръди са, но имат доста по-дълъг живот. Някой да има представа къде има такива/цени и случайно да е слагал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както съм писал и по-горе, аз мойте си ги взех от ЕТ. За полиуретановите за сефте чувам, но ще е добре някой, който знае повече да каже няколко думи :).

 

Поздрави и успех! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,

 

И аз съм в кюпа за смяна на тампоните :lol: Колата ми придарпва много леко надясно, има и чукането при ряснко натискане на спирачките, сега като сменях гумите установих че са и малко поизносени от вътрешната страна.Сложих зимните и отидох на реглаж (в Дупница), но майстора каза че нама смисал да го прави парво трябва да сменя тези големите тампони.Той ми каза че на такситата слагал някакви транспорни ленти и с тях поблема изчезвал.Каза още че имало някакви тампони които се правят в Пловдив (по-плътни били) и били много добри но не знае от каде и как мога да ги намеря.Писах на един колега от Пловдив да видим какво ще каже по въпроса.

Майстора ми каза че и нови огигинални тампони да сложа проблема ще бъде решен но за много кратко време - това си било един вид фабричен дефект :roll:

Искам да попитам дали знаете какви са тези ленти и как се държи колата при поставянрето на тях.(Видях че по назад в темата колега от Благоевград е писал за тях)

И какво да правя да взимам от ЕТ ли да слагам тези ленти ли ?

Дайте савет ?

Благодаря предварително !

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
тук в Благоевград..знам, че на таксиметровите коли ...слагат на тампоните на носача..някаква транспортна лента!!!

 

 

Ти такси ли ще караш или лична кола?Слагай от магазина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.