Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

FABIA срещу OCTVIA


c5775bm

Recommended Posts

Хубаво е във "Всеки за всичко" да се пусне тема "Малък коментар" и недорасляците да си дращят на воля - на шльокавица, с големи букви, с "дълбокомислени заключения'', подкрепени от овчи възторг и пиянски ентусиазъм. Ще видите тогава как "Смях в залата" ще загуби популярност. :mrgreen:

 

Поздрави.

 

P.S. Уважаеми колега c5775bm, ето как Фабия RS "къса" Октавия TDI(зелената в средата). Колите са на колеги от форума, клипчето е от една от прекрасните Боянски срещи които направихме. Приятно ти гледане.

 

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5630309527

http://video.google.com/videoplay?docid ... 4707772714

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic - VooDoo, след темите на колега, няма да чуеш от мен (поне не скоро) забележки на тема спам smile027. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите спят.Форума почна да се пълни с малолетни :evil:
Werz , не го спирай -чакай да видим до кьде ще стигне :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пичове даите малко лепенки SKODA CLUB BG ? плащам кеш !...

А ти как мислиш, че можеш да се сдобиеш със стикер :?: На разсрочено плащане ли :?: Или с превод :?:

Имам чувството, че избиваш нещо :lol: Колко си бил налял във Фабията :lol: Ами то тука има хора дето са налели доста повече от теб и то в доста по-стари модели, където освен пари се изисква и техническа грамотност, има хора с Октавия РС, Фабия РС (дори и пипани), но ти си първият случай, в който някой се бие в гърдите... И не знам какво толкова се хвалиш с тая Фабия. Писал си 115 коня :lol: Това за ежедневен градски автомобил е добре, ама за дърпане... Тук има доста коли от различни генерации, които без твоите допълнителни пакети - педали и др., които явно според теб вдигат конете, ще те откъснат било на старт, било на 400 м, било на 100 км. Но никой от собствениците им не е изтъквал финансовата страна на нещата, защото по-важно е любовта към марката и удовлетворението от постигнатото. Щом си толкова мераклия - заповядай на някоя следваща и удобна за тебе среща. Ще имаш възможност да се пуснеш срещу Октавии, които уж не ти се опирали... Можеш и срещу някоя Фабия да се пуснеш :lol: Просто ела 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пичове даите малко лепенки SKODA CLUB BG ? плащам кеш !...

А ти как мислиш, че можеш да се сдобиеш със стикер :?: На разсрочено плащане ли :?: Или с превод :?:

Щом си толкова мераклия - заповядай на някоя следваща и удобна за тебе среща.:lol: Просто ела 8)

 

Да донесе опиятите, дето ги позва и да раздаде - стикерите са от нас - щедро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, `що станА :?: чакаме снимките на самолета...пардон, на Фабията :mrgreen: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много просто, смали ги... Има всякакви програми за фото обработка, дори и най-елементарната и безплатна от тях ще ти свърши работа :D Потърси из Google и ще си харесаш някоя. Внимавай с размера, ако е по-широка от 600px мнението със снимките ще бъде изтрито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, в снимка.бг може да се качват снимки до 3 МВ...ако му е толкова трудно да ги намали, нека ги качи там :mrgreen: . Само сега да не каже, че щом спойлерите са по 2 МВ, то цялата кола е 20 МВ smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси ма..... 2 ра полуоска чупя вече ! много фърви тая фабия аа и накладки смених в ЕТ 200 лева предни и задни ! кожодери ! на 60 000 накладки мисля че е горе долу добре !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

c5775bm, много ми е нова колата, иначе да му пусна едно флашче на компютъра и да те оставя с нафтов облак във въздушния филтър от семейна Октавия Комби. :mrgreen:

 

Айде стига, видяхме ти п..ката, видяхме ти и речника. Никой във форума не е за да си мери каквото и да е, а ти само се хвалиш какво си направил, колко си потрошил, колко си похарчил!!! smile175

 

Или си промени приказките, или виж някой друг форум!!!! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ БЕЗ ДА ИСКАМ ДА ОБИЖДАМ НЯКОГО ИЛИ ДА НАТРАПВАМ МОЕТО МНЕНИЕ ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ , ЧЕ ДОСЕГА С КОЛКОТО И OCTAVII ДА СЪМ МЕРИЛ СИЛИ ПРОСТО FABIAta ГИ ПРАВИ СМЕШНИ ! И СПОРЕД МЕН OCTAVIATA Е ПО-ГОЛЯМА И КОМФОРТНА КОЛА НО ПРОСТО ОЩЕ НЕ СЪМ СИ НАМЕРИЛ МАИСТОРА ! УСПЕХ НА ВСИЧКИ ! НЕ МЕ ПИТАИТЕ ЗА МОИТА ФАБИЯ НАЛЯЛ СЪМ ПАРИ КОЛКОТО ЗА 2 ОКТАВИИ ! НЯКОИ ПЪТ СА РАЗМАЗВАМ ОТ КЕФ ДРУГ ПЪТ ЗАМИСЛЯМ ДА СЕ ГРЪМНА :) 8)

 

Дали да не вземеш най-накрая да си оправиш заглавието на темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам-200лв за накладки предно и задни-що не си вземеш накладки,който да отговарят на БЪРЗАТА ТИ ФАБИЯ-300лв КОМПЛЕКТ предни и към 260 комплект задни.

Нали много пари си налял в нея,защо правиш компромиси с най важната част-спирането а?

И спри с тези глупости-имам връзки в ЕТ София,-такава ФАбия няма! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее, лелеее направо не мога да повярвам на очите си :lol: Да изчезная за малко и да започнат да се пускат куп глупости в тоя форум :D Бате ти у ред ли си :lol: Имам същата Фабия, имам и Октавия 2 и трябва да ти кажа, че изобщо не знаеш за какво говориш :oops: :lol:

 

Използвай бутончето EDIT, защото ще започвам да заключвам теми :mrgreen: От както се върнах нещо съм откачил :lol: Мое да платиш кеш или на посочена от мен сметка (пращам я на лично) за да не ти заключвам темите :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее - НЕ Е ИСТИНА! stenly - верно да позачезнем малко и става ЧУДО!!! Аз и в един американски сайт четох за тази Фабия, с тоя спойлер /2мб./ за 450 лева дето си е еб@ла мамата + наляти пари за 2 Октавии mrgreen: А и тези педали дето са на нея - те не били просто от "octavia 2 rs" - не са какви да е - те не се натискат, а се въртят - като на колело - така се увеличава неимоверно мощността на колата от "ххх" коня, на "ххх" коня ПЛЮС едно дългоухо животно - ни кон...ни магаре ;) Една тайна кръстоска, строго засекретена от КПСС на СССР и ЦК на БКП на НРБ и другарите от Висшия ешалон!

 

Нищо лично състезателю, но като чета това:

.......ДРУГ ПЪТ ЗАМИСЛЯМ ДА СЕ ГРЪМНА :) 8)

...не е зле като идея smile076

 

П.П. Момчета - тая трева е нек'ва развалена - аз не искам от нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.