Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

спортни пружини Фабия!?!


Recommended Posts

smile188 Момчета, така като ви чета, се чудя защо вместо да си мерите джантите, не извадите линийките и не почнете нЕкои други неща да си мерите? :mrgreen:

 

А сега сериозно, тук сме защото харесваме/обичаме Шкода, не за да водим безсмислени спорове и да се обиждаме!Дали една джанта с гума тежи 14 кила или 18 мисля, че не е толкова важно. Поздрави на всички и наздраве! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееей... Бах майка му. Намерете един свесен кантар и веднага мерим: джанта стандартна фабиа РС без гума, пирели сноуспорт сн210 205/45/16 (90%), гуд иър ийгъл ултра грип гв3 205/45/16 (90%) и бриджстоун туранца ер300 205/45/16 (90%)! След това ще правим сравненията кой какъв бил и кой кого излъгал.

 

ПП: не вярвам бриджстоун ер 300 плюс РС джанта да са по-малко от 16 кг, съвсем реално, без да се заяждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до BlackPearl : Приятелю, имам чувство, че някви комплекси избиваш, кво съм ти казал аз,че ме набъркваш в безмислените си спорове. Капака ми били вдигали, ти виждАл ли си на купра турбото,различава ли се от твойто,кво искаш да се види под кората,за кво си мислиш,че само ти тука разбираш от нещо. Кво си правя по колата няма да споделям тука вече. Ти какво си се разпушил все едно 911 турбо караш. Това,че идваш веднъж на няколко месеца до софия,не значи,че всички ще можем с теб да се съобразим ! И ако искаш да знаеш на срещата в бояна щом werz е вкарал 3-та ги е дръпнал другите ! Това ми го каза huko, който беше в една от онези RS-ки...като си толко напред с материала ходи по срещите на клуб порше,кво се занимаваш тука !

 

Приятелю-аз пък не виждам ти какво ми се обясняваш като на 1ва среща-май се засегна.Щом като няма от какво да се притесняваш-остави "разбирачите" като мене да си лаят!Ти се покажи на поне 1среща и оправдай обратното.За твое сведение-виждал съм турбо от Купра-но това е друга тема-няма какво да ти се обяснявам.

Проблема в следния спор беше следния.Аз като имам някакви претенции,или нещо подобно-аз ги показвам с действия-колегите който ме познават знаят,че никога не бягам от отговорност-не правя детски работи.Второ аз никога съм нямам претенции,че моят автомобил е бегачка и върви много!

Всичко от спора тръгна заради едни скапани килограми на джанта с гума която аз и колегата dundi67 сме тгелили-а колегата werz си държи на своето!Ако нещо се е обидил от постовете ми-може да съм бил по-остър МУ СЕ ИЗВИНЯВАМ-форума не е мястото.

А за теб-мисля че щом като имаш нещо такова-не може досега само да пишеш и да не се вяснеш на нито една среща.Не се засягай но е факт!Няма да правя сравнения?Имахме еднин детски мозък във форума vRS......Аз на теб 20 пъти ти писах-1 снимка не прати-защо ли???

А отностно кой му върви повече колата-пак казвам тези който ме познават знаят-че аз нямам много време да си отделям на автомобила-да го тунинговам и тн-въобще не ме интересува кой е по-бърз от мен и тн-той на мен ми доставя само удоволствие!

werz-и да дойде на събора и да ме бие с 3 коли-евала ще му стисна ръката-тук във форума сам се закачам с него на тема дръпка-не случайно след повечето постове в една друга тема-отдолу писах P.S-да не се засяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-аз мисля че достатъчно оспамихме темата на ivan83!

Предлагам Модератора да затрие излищните мнения?Няма причина колеги сме да се нападаме взаимно!

Предлагам занапред,който не вярва в нещо,или иска да знае за нещо-да го показва с действия,а не с писане(безмислено)!

Аз за всяка моя дума съм готов да потвърдя точно с действия.

0888 910 619-Искрен

Тази вечер съм в София-ако werz иска и има време нека се обади да отидем да претеглим джантата!Ако votolom иска да покаже,че греша за неговата кола(едва ли му пука де)-да заповяда!

Айде със здраве! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,бил съм на няколко срещи,но не съм успявал да стигна до съботно-неделните, съжалявам за което. Отговорих ти,защото се разпалих от приповдигнатия ти тон, съжалявам ако съм те подразнил. Колата ми я правиха в сервиз, стоя няколко дни и както се сещаш не съм висял там,затова нямам снимки,да ти пратя,съжалявам. Днес си взех новата кола :mrgreen: :D така че все по-малко ще ме засичаш тук, със детските ми постове. Сори за офф-а, поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер се видях с колегата werz.Поговорихме си по интересни теми.Повози ме на РСката си-супер е колата!Каквото е имало между нас се разбрахме като големи зрели хора.

(е пак ще го дърля понякога-поне до събора :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

votolom-тъй като ще си продаваш колата-дай да си трампим турбините.Ти така и нямаш чип и кулер с които да си я използваш на максимум.Просто ти е гръмнала турбината и ползваш такава от Купра-без да имаш другите елементи.

И без това си Сток като изключим турбината-дай ще ги чейнджаме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вотолом, ако наистина я продаваш имам интерес. Оглеждам се за РС-ка от известно време. Ако има изобщо такова нещо пиши на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за колата имам купувач за сега,ако нещо се откаже ще я пусна във форума. Blackpearl, не знам защо продължаваш да ме дразниш и как очакваш вобще да ти продам нещо. Особено пък да се занимавам да разкачам турбината отново. Имам си електроника, имам си и интейк PD160, всичко си има колицата и така ще се продаде ! На следващия който да и се радва.. Може на някой от форума да я продавам, не смяташ ли че ми подбивваш цената с глупавите си постове, а ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за колата имам купувач за сега,ако нещо се откаже ще я пусна във форума. Blackpearl, не знам защо продължаваш да ме дразниш и как очакваш вобще да ти продам нещо. Особено пък да се занимавам да разкачам турбината отново. Имам си електроника, имам си и интейк PD160, всичко си има колицата и така ще се продаде ! На следващия който да и се радва.. Може на някой от форума да я продавам, не смяташ ли че ми подбивваш цената с глупавите си постове, а ?

 

Щом казваш! :mrgreen:

Ето виж колегата Redline___ проявява интерес.Той постоянно е в София.Аз мисля че няма нищо лошо да види колата(да го повозиш малко).Все пак е заинтересуван.Той ще си каже мнението.Ако се окаже,че ти си прав-ще ти се извиня публично с Държавен Вестник. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не ме въвличайте във вашите спорове, моля :oops: . Просто се интересувам от автомобила и ако се провали сделката, Вотолом, имай ме впредвид.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.