Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кво пак стана в София?


tsanko

Recommended Posts

Днес имаше нечовешки задръствания около Лъвов мост и сточна гара. Не намерих инфо за протести, катастрофи и т.н. Някой има ли представа какво породи лудницата? (става въпрос за периода 10:30 - 12:00) :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах оттам към 9:00, и ми направи впечатление че имаше много камиони е багери.. но това все по често се случва, както и строители затворили някоя и друга улица /не само тротоара/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо изобщо търсите какво е станало, просто си е нормално вече това положение. Няма майтап, ама аз вече се учудвам ако НЯМА задръстване. Не е ли си така 1-2 километра тапа то няма тръпка иначе. А 80 мин. си е добре, можеше спокойно да се прибереш пеша до Щутгарт, хем е и здравословно :D Слагаш ръкавиците и качулката, слушалките в ушите и ей го къде е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А... Оглеждам се за колело аз, зимата поевтиняват :lol: Само да дойде пролетта и се качвам на двуколката ВИАС <-> Ст. град <15минути

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.