Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата Фабия


diksokov

Recommended Posts

Аз съм чувал, че 6 волтовите вървяли по-добре от 12ките... Иначе се стрелкат тия малолитражки, аз съ оставал изненадан няколко пъти![/

 

 

батка имам една молба към теб понеже нямя да ме има известно време моля те поне ти си ми виждал колата да кагеш на момчетата че има такава фабия пък аз ще я покажа като се прибера към края на януари !

 

благодаря предварително

 

сори за оff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бе, батка, фани го защити мумчето, той и нов тука, па ний квит сме простаци и заядливци гу напраихме на дреб, та са да му и кофти докат и у странство. Аре, Коко, аре, батка, кажи ни, че има такава Фабия и че е на тоз чиляк и ше повервам на сичко, дори и на факта, че ИФА ще възкръсне и ще си изкупи завода от Опел.

 

Поздрави, батка.

 

P.S. Аууууу, къв съм проЗ - отвях се. Колега diksokov, честито нова Фабия, нека не свършват никога хубавите ви моменти зад волана на красавицата или по другите и седалки, :mrgreen: да въртите километри с кеф и усмивка, :D да ходите в сервиз само за смяна масло :lol: и винаги да стигате там, закъдето сте тръгнали.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде оставете го на мира момчето със сивата ракета - оспамихме яко темата на човека. Той кола ще си купува, а ние - дръж шаро тунинг рацера за гушата. То - верно, че всеки го чака да си побъбри с него - голема атракция е, ама...

 

Извинявам се ако това е обсъждано вече, но искам да ви попитам за тая количка следното. Значи предстои закупуването на такава ниво амбиенте за сестра ми с най малкия двигател 1,2 бензин. Та това не е ли прекалено малко за тази количка че и с климатик? Колата ще се кара предимно градско в провинцията. И ако се купи в брой може ли да се договори отстъпка? Мерси предварително на всички.

 

 

На сестричето - честито - да си я кара със здраве и да я радва много.

А, между другото - ти какъв (шкодомобил, може би) караш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.