Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И още едно "капучино"....


Recommended Posts

Здравейте колеги! Както споменах преди време - чакам нова Шкода. Дойде! New Fabia Ambiente 1.4 16V 63kW + ESP + заводска аларма + CD/MP3 Shkoda Dance. Баба Шкода (120L) имаше рожден ден на 24.11, наследничката - днес. Все още не съм имал време да разглеждам и проучвам всичко по колата, но с течение на времето и с ваша помощ и това ще стане.

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха да ти е честито , с повечко захар та да ти е благо и по - дълго да го пиеш без да ти вгорчава живота smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

За първи път обаче срещам Октавия 2 с такъв двигател - 1400 кубика.Знам че се предлага като опция този двигател,но не съм си мислел че някои ще се престраши да го вземе :) Дано си доволен и много безаварийни километри!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

За първи път обаче срещам Октавия 2 с такъв двигател - 1400 кубика.Знам че се предлага като опция този двигател,но не съм си мислел че някои ще се престраши да го вземе :) Дано си доволен и много безаварийни километри!

Поздрави!

Ами тя е Фабия. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте разреждали кафето с мляко бе... Пийте го като мен - чисто (черно) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Майтап. Готин е цвета. Вчера го видях на живо в салона в София. Да си я дочакаш и караш със здраве и много радост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :D .Аз все се хваля , че и моя Румстър е "капучино".Оказва се , че тоя цвят е най-актуалния за сезона :D .Дълги безаварийни километри по пътищата родни на България и не само по тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията!

Bobi Doctora - колата вече е факт. Аз по принцип обичам тъмните цветове, но като знам чистотата по нашите пътища просто ще ме яд да я гледам на капки след всяко излизане. А капучиното в това отношение е малко "калпазански" цвят.

За актуалността на цвета не мога да кажа нищо, но няколко дена преди да взема моята, пред блока се появи още една. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.