Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дистанционно за гаражна врата


yohi

Recommended Posts

Искам да попитам някой знае ли къде в софия правят дубликати на дистанционни за гаражни врати? Предполагам че принципа е същия както и при дистанционните за аларми.

Ако знаете къде - казвайте, ако знаете колко струва ще е просто супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не звъннеш на фирмата, монтирала вратата. Нямаш ли лепенка с координати, бодната в някой горен ъгъл? На повечето такива врати точно това съм забелязал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми трябва да разгледам.

Става въпрос за гараж в блока където се намира офиса.

Собственика на апартамента е искал 120 кинта за врото дистанционно.

Идеята е следната има едно в шефа ми но той ползва изключително рядко гаража, но все пак го ползва и иска да си има дистанционно в него. За това аз искам да си направя дубликат и да мога да се намъквам когато шефа няма да го използва.

Трябва да огледам вратата и да ги питам производителите.

но 120 кинта ми се струват много едно най най обикновенно дистанционно с 2 копченца от който едното не се използва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни да видя дистанционното. Още в една тема забравяте какво работя :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

120 лв :?: :evil: :mrgreen: :?: :evil: :mrgreen: :?: :evil: :mrgreen: :?: :evil: ...................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни от пред, най-горе вратата. Обикновено фирмата, която я е монтирала там си лепи рекламен стикер с телефони за контакт.

Върти ми се в главата нещо от сорта на 50 кинта за дистанционното, но не съм съвсем сигурен.

А пък щом Боби предлага услугите си, със сигурност ще е по-тънкана ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК ще погледна коя е фирмата.

Коколкото до теб Биби наистина се надявх да прочетеш темата.

Когато успея да смотая дистанционното от шефа ще ти звънна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.