Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с акумулатор на фелиция 1.3 50 вт.


nikich 661

Recommended Posts

Това е изправителя на генератора. Има 3 положителни и 3 отрицателни диода, понеже е трифазен.

 

Няма положителни и отрицателни диоди. Има просто диоди.

 

VooDoo,

Не спираш да ме изненадваш с глупостите си :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема определено не е в това, че колата е 20 години (`щото се сещам за една на 41 години, дето на студа пали от четвърт оборот с 4 годишен акумулатор :mrgreen: ), проблема ти е в тоците, които не си оправил не знам колко време, но за сметка на това бърникаш на воля без да имаш особени познания :mrgreen: . Закарай си колата на кадърен майстор или купи читав алтернатор на старо...или и двете.

 

Не знам дали пишеш глупости, тоест ми е все тая, ама става досадно да четем от месеци насам за прословутите ти проблеми с тока, които сега пък не можеш (или не искаш) да решиш, щото идвал 8 декември или Нова година...ми просто не се оплаквай в такъв случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.