Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помагайте - моторче чистачки


Nikolayrd

Recommended Posts

Сутринта случайно включих чистачките, колата беше с сняг и лед те се преместиха до полвина и спряха. Чува се само бръмчене .

След като разглобих моторчето се оказа, че са завлякли зъбците на малкото зъбно колело, което се задвижва от моторчето. След напасване върти без товар но закачиш ли чистачките при малко по голямо натоварване същото - само шум от моторчето.

Въпроса ми е дали се продават отделно това зъбно колело и дали може да му има нещо на моторчето /при подаване на ток върти и на бързи и на бавни/.

Благодаря предварително и поздрави

 

Колата е шкода фелиция 1,3 карбуратор 96 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Fav135 имаше останало моторче понеже го бях питал. Слагай друго и следващия път като има сняг и лед по предното стъкло май ще излезнеш първо да ги почистиш ми се струва :mrgreen: Не съм видял да се продават само редуктори за тия моторчета, но може някой ако има моторче с изгорял електромотор да ти подари редуктора си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност зъбни колела за чистачки има при бай Мето на бул. "Васил Левски" 144 (до Сточна гара), тел. 02/ 946 31 88 - оттам си купих секторното зъбно колело за задната чистачка, ма струваше 4 лв... :?

Иначе колегата Viktor е прав - особено на тежкия и мокър сняг, няма смисъл да си мъчиш чистачките, за да не плащаш после скъпо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.