Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тунинг e-shop-й (преименувах я)


Recommended Posts

Жорка, слагай в поръчката от мое име още:

1. Skoda Favorit/Felicia 1.3 -Sporting camshaft 280/280 1бр (3439Kč)

2. Keramická spojka Škoda 100-130 průměr 190mm 1бр (2000Kč (+-500Kc))

3. 2 огледала- като вашите!

 

Ай стига толкова пари съм харчил :lol: ! Жорка ако има някакви забележки, споделяй- ще гледам да съм точен

сопри се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The mirrors are universal left or right. I hope that you know it isn´t original. Here is original Skoda mirrors http://www.speedpro.cz/catalog/product_ ... ucts_id=48

 

Това е отговора ми за поръчката за 3 комплекта (6 бр. огледала - за мен Пепи и Тото) ако разбира се потвърдят поръчката Ще рече по 30 и няколко лв. на човек за 2 огледала.

Ако някой иска още нещо да добавяме и това е.

 

Жоро, поръчай за мен 2 от оригиналните черни огледала по 350 крони, та да се намалят още шипинг разходите ;)

 

п.п. мноо ме е яд за колекторите, ама сам съм си виновен - като не следя редовно сайта... па и тия чехи само глупости ми пращаха с newsletters, най-важното са забравили :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще им изпратя обща поръчка и те че ми калкулират цената. Тогава делим дотавката...предполагам че ще го сметна пропорционално на поръчката. Ще видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали знаете че навлото еееееееееееееее и няма да минето много тънко с обща поръчка. има си килограми и др.

 

еми казвай тогава ти кога отиваш пак в Чехия да ти поръчаме на теб и да не си даваме грешните пари на DHL :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали знаете че навлото еееееееееееееее и няма да минето много тънко с обща поръчка. има си килограми и др.

 

еми казвай тогава ти кога отиваш пак в Чехия да ти поръчаме на теб и да не си даваме грешните пари на DHL :mrgreen:

 

Роската ще определи, иначе мойта колица е с единия крак в къщи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре чакам да ми пратят точните цени и ще ви ги кажа на лично. Мисля още утре да платя или най-късно понеделник.

Поръчал съм само за двамата Митковци - който каквото си искаше.

Допълнително съм взел и 2 комплекта огледала от ментаците (само толкова имат. Те ще са за тези, които си ги платят първи. Просто няма за всички...около 35лв за комплект ще стъпят.

С двамата Митаци ще се разберем утре на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

случаино ако има от тези огледала

http://www.speedpro.cz/catalog/product_ ... 712894765e

искам 2 броики ляво и дясно ако не съм закъснял де че сега разбирам че ще има поръчка. а и не разбрах от кои имало само 2 бройки китаиските от 95к или от тези. ако не съм много закъснял ме пишете и мен, с тези огледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, звънни ми на 0888/215820. С Нозецки от speedpro се познаваме - видяхме се на Докси, а преди това съм поръчвал от него. Мога да ви пусна поръчката, хората ще се заемат по-сериозно с нещата.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, звънни ми на 0888/215820. С Нозецки от speedpro се познаваме - видяхме се на Докси, а преди това съм поръчвал от него. Мога да ви пусна поръчката, хората ще се заемат по-сериозно с нещата.

 

Поздрави

 

Благодаря за предложението, Миро...ама идва късно.

Вече преведох парите.

На мен човека ми изглежда свестен.

Ще държа в течение всички поръчали и ще наглеждам редовно сайта за други интересни неща.

Поздрави.

 

PS. Във връзка със зачестилите съобщения които получавам за огледалата. Има 2 комплекта за свободна продажба. Цената им е 35лв за комплекта. Положението в общи линии е най-бързият печели. Не знам кога ще дойде доставката. Пари се приемат разбира се по всяко време. И сега и при доставката. Който пръв плати получава. Банкови сметки предоставям на ЛС. Приемам и в брой :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт на статуса:

 

Hello,

 

we received your payment and tommorow we we will send all goods to your address.

 

I hope that will come to you aprox. 1.week.

 

Kind Regards

 

Michal

 

RallyBazar Speedpro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Все още няма информация за доставката.

Мина доста време. Писах на магазина и ми изпратиха номера на пратката. Оказа се че е изпратено по пощите. С номера отидох на столична митница - и там няма информация за пратката. Писах пак на чехите очаквам и те да проверят дали въобще колета е напуснал Чехия. Надявам се, че забавянето е заради забавянето в пощите по празниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Пратката продължава да я няма.

Днес пак ходих до митницата да проверявам. За 5и път вече. Няма я.

Казват да чакам. Имало забавяне...

От чехите единствения коментар е че пратката е напуснала Чехия. Друга информация нямат.

Продължаваме да чакаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По неволя внасям едни глупости от Китай. Миналия месец ми се случи пратката вместо в България да отиде в Тунис, чаках 30 дни докато дойде :evil: Всяко зло за добро, Тунис имат някакъв договор с ЕС и не се плаща мито като се внася от там :roll: Идеята ми е, наистина стават грешки, особено когато се ползват lowcost куриери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, за Коледа не стана, но за Великден може и да ни зарадват :mrgreen: smile171

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да се бавят и година! Само накрая да не кажат: "Ама ние изгубихме пратката" :lol: - да чукам на дърво!!! :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Частите са тук.

Честито на печелившите.

Има един комплект огледала за продаване. За съжаление цената е доста по-висока от обявената заради допълнителните над 200 лв разходи за доставка с куриер. т.е 70лв е комплекта т.е. 35 на огледало. от този тип http://www.speedpro.cz/catalog/popup_image.php?pID=1324Ще сложа снимки и ще пусна и допълнителна тема в продава.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаа, а моите оригиналните сигурно ще се вържат над 100 комплекта - ще трябва да си ги държа във витринката, толкова са ценни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.