Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде се дяна раздела "Смях в залата" ???


biser.or

Recommended Posts

Не плачкай де! Под натиска на демокрацията, махнаха "Смеха", щото форумът се овлажнявал...ъммм, разводянвал от него. И за да предизвикам усмивка у теб - ето ти един виц: "Две статуи стоят в парка и се гледат влюбено. Прелита добър вълшебник и ги вижда. Решава да ги съживи за половин час, за да се порадват на живота. Съживил ги той и преди да им каже каквото и да е било, двете статуи - хоп-в храстите. Започнали да долитат от там звуци на бора... след 15 минути, двете статуи излизат запъхтени от храстите, целите в листа, пера, трева...

- Ма вие имате още 15 минути, наслаждавайте им се - казал вълшебникът

- Добре, казала мъжката статуя и се обърнала към женската - Хайде, бързо! Обаче тоя път ти ще държиш гълъба докато аз му сера на главата"

Ха добро утро на всички :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бях за махането на раздела, но идеята беше всички вицове да се преместят в една определена тема в раздел Всичко за всички, а не да се трие тотално! Даже бих помолил мода (или админа) който е премахнал раздела, ако все пак е архивирал съдържанието му да създаде тема със същото заглавие и да го премести в нея :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изтрих раздела. Много се сумтя около разводняването. И за да няма крив/прав го разкарах. Независимо, че беше интересен, пък и човек понякога има нужда от разтоварване. Както и да е, лично аз съжалявам, че вече го няма, от мен ако зависеше нямаше да го махам, но не ми се чете през 5-6 теми как е разводнен форума. А защо не съм преместил темите в една обща тема - защото форума не го позволява. Може да се местят теми от раздел в раздел, но не и от раздел в тема.

 

Това е, съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, тогава да си създадем нова тема за вицове и там всеки да ака :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагайте една тема "Смях в залата" и там ще пускаме вицове, картинки, линкове ... нека модовете да трият от време на време неща, които не са по темата :-) имам предвид коментари от сорта на "Много яко", "напиках се от смях" и т.н.

 

 

Направо създадох такава тема:

 

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=80373#80373

 

Сега остава само да я пълним с вицове :D

 

Между другото, ако варианта с една обща тема се окаже неуспешен - нищо не пречи отново да създадем отделна стая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже темата е актуална я залепих в началото. Ако активноста спадне и не се пише ще я "отлепя".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.