Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia GreenLine: Еко-логично


gogata

Recommended Posts

http://www.auto-motor-und-sport.bg/?act ... 299e271fa4

 

 

П.П. Mishelle, моля те, качи го в сайта, когато имаш време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а теглото е понижено чрез замяна на резервната гума с комплект за поправка.

 

smile170 евала :!: Такава простотия чувам за първи път!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях зад един хибрид на Лексус LS600h ... ми по - голяма смешка от това няма - уж до 50 км/ч кара само на електромотор и после включва бензиновия двигател ... ДА ДА , ама НЕ както не пушеше на светофара доде беше на място , така в момента когато му подаде газ шофера си задимя и до следващия светофар не спря и как го смятат тоя разход 3 - 4/100 от тоя кютук не съм на ясно ... дорде не измислят чистата електрика хич и да не се фалят с тия чайници :mrgreen:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отново ще се включа с малко снимков материал. :mrgreen: Може да звучи смешно, но няма как, нещата отиват към по-екологични автомобили, алтернативни горива и т.н. .:roll: Иначе ми харесаха боядисаните в бяло пластмаси до халогените. :P

 

resizeofpkskoda11007002gj2.jpg

resizeofclip52bh5.jpg

resizeofclip55tx3.jpg

resizeofclip56xv7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.