Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

гуми


Recommended Posts

аз съм за новите, незнам какъв размер гуми ти трябват но мисля ,че за тези пари може и нещо по-истинско да вземеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 7 годишни гуми не бих избрал, имайки предвид, че доколкото знам гумите запазват качествата си 5-6 години, в най-добрия случай. За Корморан почти нищо не знам и не мога да ти кажа заслужават ли си(въпреки, че като гледам цената, доста евтинки ми се струват).Все пак за какъв размер гуми говорим? Защо не се разходиш до Диана, Друмник или Радиал и не видиш какво те могат да ти предложат. От гуми и спирачки не се пести, защото живота и здравето на теб и останалите на пътя зависи от тях.

 

П.П. Ако си решил да слагаш само на предния мост зимни гуми също не прави тази грешка. За малко аз да направя същото,под предлога,че зимата карам твърде малко, докато не ме светнаха какво става при рязко спиране - задницата прави доста настойчиви опити да изпревари предницата и като нищо завършваш я в мантинелата, я някъде другаде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте акъл какви зимни гуми да избера от тези два варианта:

 

1. Нови гуми КОРМОРАН 132лв. чифт

2. Втора употреба МИШЕЛИН за 75лв. ДОТ 2000г.

 

Гума на 7 години става само за кошчето. Каучука старее!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай Корморана. Това, че гумата е Мишлен, но на 7 години, не я прави добра. Никак дори. От нея е останала само зимната шарка. А повечето качества са загубени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай Корморана. Това, че гумата е Мишлен, но на 7 години, не я прави добра. Никак дори. От нея е останала само зимната шарка. А повечето качества са загубени.
smile161

Мисля,че Корморана е дъщерна на Мишлен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не рискувай с гуми втора ръчка, каквато и марка да са за 7 год. не вярвам да са си запазили качествата, няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е да се спре купуването на стари гуми!Каквато и да е колата новата гума си е нова!Не бих си рискувал живота,заради едни гуми! :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога гуми втора употреба!!! Най-лошата нова гума е по-добра от дърта гума. Аз обаче успях да продам четири зимни стари гуми ои Жигулката :mrgreen: и много се изкефих , че още се намират балъци за такива супер сделки-кво да се прави такъв е живота :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимният Kormoran е доста прилична гума (от опит говоря) така че е безпредметно да се чудиш взимаи ги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.