Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автопилот


radko1981

Recommended Posts

Да. Звънни в ЕТ да ги питаш за точната цена и за колко време ще ти го доставят ако нямат на склад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да се сложи Автопилот на скода фабия 1,9 SDI с ръчни скорости.

 

Тук има описана цялата процедура и парт номера, в случай, че си мераклия да си го правиш сам

http://www.fabia-vrs.com/technical/cruise.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ,порови във форума мисля че някой беше го правил нещо около 200лв ми се върти но питай в ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по спомен го беше прави колегата: PRR> Петър

 

търси негово мнение или го питай на ЛС ако не прочете темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по спомен го беше прави колегата: PRR> Петър

търси негово мнение или го питай на ЛС ако не прочете темата.

 

Точно той беше :mrgreen:

 

ТЕМАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве и аз си слоших на мойта ТЕМПОМАТ!Сигурно ще ти го доставят от Чехия!Иначе си е най-добрата екстра,която може да си поставиш и която си струва парите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най ме радва като има ченгета да си наглася автопилота на границата и да си свиркам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най ме радва като има ченгета да си наглася автопилота на границата и да си свиркам

 

И мене, но в комбинация с антирадар, защото за различните ченгета границата е различна... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕТ ми сложиха темпомат на Фабията още през 2003г. :lol: Скачай смело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най ме радва като има ченгета да си наглася автопилота на границата и да си свиркам

 

И мене, но в комбинация с антирадар, защото за различните ченгета границата е различна... :evil:

да да да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.