Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

стартерът прави парчета!?!


SeVo

Recommended Posts

много не и е мястото тука на тази темичка, ама пък стартера не е шкодов...

та: на баща ми фордчето от време на време прави разни магарии или по-точно стартера: по принцип работи пирфектно, НО като се покара тази ми ти кола на по-дълъг път /извън града/ и не даи си боже да я загасиш по някаква причина, е няма палене. просто изобщо не върти, нищо не се чува, т.е. включвателя въобще не зацепва...

трябва да чакам да поизтине...:(

според мен като позагрее хубаво нещо му става на самия включвател. дали окъсява някъде както е загрят...??

можете ли да ми препоръчате някой майстор в Вн?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М... да определено не е за тук темичката,но пък е въпрос за помощ.

вероятно в този стартер ,нещо което е характерно за форд е влезло масло -двигателно обикновенно , в следствие на продължителна експлоатация контактните връзки са силно влошени , след като загрее маслото в стартера образува "филм" върху колектора което му пречи да се развърти,когато е "студен" все някъде ще намери "контакт" и завърта.Нужен ти е стартер в изпрравност-насочи се към втора у-ба и провери за теч на масло от семеринг на двидателя-към маховика.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна, ул. Карамфил, 50м след Магазин "Sparco" вляво, в Цветния Квартал - сервиз "Шкода Грация 7", намира се между сервиз Шкода на Ясен и Крум и сервиз за АГУ. Там търсиш Вили, той ги може стартерите, поне аз от него съм доволен.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там е работата, че му няма нищо на стартера, отварях го, смених му четките, всичко е ОК.

интересно е , че "включвателя" въобще не се чува, т.е. явно той не функционира при по-загрят двг. /като изчакаш ~5-10 мин тръгва!?/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.