Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Справка за задължения към КАТ - заради точки


Dereal

Recommended Posts

Тъй като при последното решение ми казаха, че имам само 4 точки на книжката (ами като не давам на ръка, така е) проверих какво ми трябва за възстановяване в една автошкола близо до работата. Оттам ми казаха, че трябва да взема удостоверение, че нямам задължения по глоби и нарушения.

 

Въпросът ми е - това се взима от КАТ, обаче там има няколко гишета и не знам кое е. В петък ще ходя до там, но в 12 часа трябва да съм в Банкя за едно кръщене и ако ме забавят - всичко отива по дяволите.

 

Споделете ако сте ходили за такова нещо в КАТ каква е процедурата?

 

П.П. Също ако някой колега е възстановявал точки - да каже цялата процедура - от начало до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такова "удостоверение" - всъщност повече прилича на "бележка за баня" - толкова "официален вид" има - ми издадоха на гишето за "алкохола" (номер 17 мисля беше), когато отидох да си взема постановлението. Опасявам се обаче, че ти ще трябва да минеш на някое от другите - там, където се взимат постановленията за "други нарушения", което означава - отиване в КАТ много рано сутринта, теглене на номерче и около обяд (при повече късмет), да минеш на някое от трите (от които само 2 работещи) гишета (мисля, че бяха 10,11 и 12). Ако те бяха щрафили за алкохол, да ти разкажа процедурата ... :roll:

Иначе последователността е - казваш си ЕГН-то, изплюват ти списък с всички нарушения и глобите по тях, ако имаш нещо да плащаш, отиваш на гишето на банката (вече са две) в същата зала, плащаш си, обратно на съответното гише, дават ти хартийката, че си "чист" и, благославяйки чудната система, си ходиш по живо, по здраво ;)

ПП: Тва беше преди 3-4 месеца, оттогава може да им е хрумнало друго... Тъкмо ще разкажеш как е. УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега практиката е доста по-бърза - оправих се!! ;)

 

На гише 31 се иска формулярче, което е толкова просто, че няма накъде - 3 имена, ЕГН, причина да искаш (в моя случай - Възстановяване на точки), дата, подпис.

 

После на касата - 3лв такса за удостоверението и 1лв за банката (да ги :smt019 smile109 и гадните банкери).

 

И после пак гише 31. Цялата работа беше по-малко от 15мин. - На 31-во гише имаше 2-ма души като мен.

 

Сега в понеделник отивам при "курсовете"(така както го каза "инстуктора" само ще си почешат езиците и ще вземат 65лв) и да си ги възстановявам тия точки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.