Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

всяка 3та кутия Pall Mall 4 free


maxrpm

Recommended Posts

Да се напушим дружно :lol:

 

АЙДЕЕЕ-Е-Е-Е

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ама с какво??? smile079

 

Айде дее и аз съм навит .. ама с каквооооо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бе!!! Току що звъннах.

абе - те в шел-а "петричката" отдавна я свършиха......

 

отвън некакви самозванци продават уж "холандец", ама - абсолютно менте - докарва го само на кашлица.....

 

Леле, еб@ си спама тъп .......

 

ха-ха-ха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що ми съобщиха че промоцията вече е в сила,ама трябвало да се отговаря на некви въпроси за да ти дадът третата кутия....абе ...еб@ ли му майката??? Те промоцийте в ШЕЛ са равносилни на това да си купиш телевизор и да получиш безплатно дистанционно за него. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бе!!! Току що звъннах.

абе - те в шел-а "петричката" отдавна я свършиха......

 

отвън некакви самозванци продават уж "холандец", ама - абсолютно менте - докарва го само на кашлица.....

 

Леле, еб@ си спама тъп .......

 

ха-ха-ха

 

хаха точно така Боби ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я се вразумете бе ! Тея фъшкии само ви тровят :!:

 

 

Само, ако това беше единствената отрова У живота на тоя свят съм съгласен с теб, но мога да ти кажа, че бях спрял да пуша близо 2 години, но в последния месец всичко се срина под краката ми- мога да ти кажа , че си съкратих живота поне с 5 години(най-малко) :!: и то не от цигари :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.