Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предложение за нов раздел


Владо©

Искате ли да има раздел "Предстоящи събития"?  

24 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

След като онзи ден (всъщност на 18-ти), чак когато BOZZZI ми се обади, установих че съм забравил съвсем за концерта на HELLOWEEN в София, ми хрумна една идея. Да направим един раздел - "Предстоящи събития" например и там да слагаме разни дати на концерти, събития, събирания дори ("ивенти" на чист български ;)). И всяка заспа като мен, като го отвори, да няма оправдание после, че е забравил. Какво мислите по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.radiotangra.com/ - Ето, за да не забравиш пак, някое концертче ;) :mrgreen: , а ето по - точно и раздела http://www.radiotangra.com/?page=gigs&lng=bg

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не се ограничаваме само с Рока, въпреки че феновете му в този форум сме много ;) - http://www.avtora.com/events/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено против. Засега имаме тема за срещи която почти не се ползва. Твърде много разводнихме форума а съвсем наскоро имаше недоволство от това.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мисля, че е оправдано. По-добре да се пусне тема в този раздел. Може да се направи важна, но дори и да не е важна АКО се пише редовно в нея и има интерес тя така или иначе се качва горе и свети зелено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мисля, че е оправдано. По-добре да се пусне тема в този раздел.

 

Подкрепям ... най-удачното решение е една тема и в нея се пускат, покани за концерти и т.н. ... същата ми беше идеята и за вицовете - една тема и всеки си пуска там вицове, смешни снимки, линкове и т.н. Сега имаме цял раздел за вицове, незнам дали е оправдано, времето ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време наблюдавам лошата тенденция форума от място за размяна на техническа информация и мнения/коментари свързани с автомобилите, да се превръща в място за изливане на лични проблеми, вицове , събиране на помощи и всякакви други лигочи и глупости. Напълнил се е с абсолютно безмислени раздели и теми, само и само една част от потребителите, които няма какво смислено да кажат да бълват вицове, линкове и т.н. каквото им е на сърцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, междудругото, виждам, че пак си споменал колко ти пречи инициативата(лигочите и глупостите, както сам си написал) на Мими за дечицата и помощите за тях - еми извинявай, че така ще го кажа, ама за мен един "човек"(нямам предвид "хомо сапиенс", а "човек") не може да нарече идеята да помогнеш на едни изоставени дечица "глупост". Още в началото си каза какво мислиш, можеше да си спестиш сега коментара...но нейсе. Очевидно трябваше да се заядеш за пореден път по темата.

 

Също така, ако смяташ, че един авто форум (или какъвто и да е друг форум) трябва да съществува само и единствено с цел обмен на техническа информация, "леко" си в грешка...ама много "леко" :mrgreen: .Ако стояха така нещата, в тоя форум щяхте да си пишете една шепа хора. Също така, нека ти дам за пример момчетата от VW клуба, които именно заради инициатива(лигоч и глупост демек :mrgreen: ) подобна на тази на Мими преди време ги показваха по новините на БТВ, по-добра реклама от това здраве му кажи. Иначе, дълбоко оценявам факта, че си наистина много начетен на тема Шкоди - браво! Ама не с това се изчерпва всичко на тоя свят. ;) Преди всичко сме хора.

 

Сори за офтопика. Влади, иначе и аз не съм особено съгласен със създаването на раздел. Тема - може би да, ама раздел - не. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо против.

 

Напълнил се е с абсолютно безмислени раздели и теми, само и само една част от потребителите, които няма какво смислено да кажат да бълват вицове, линкове и т.н. каквото им е на сърцето.

 

напълно съм съгласен.

 

 

..... преди време ги показваха по новините на БТВ.....

 

имам си една мечта >> да ме дават по телевизията :mrgreen: Гога живееш близо до БНТ ходи да им се примолиш да те дават по телевизията щом това ти е мечтата :mrgreen:

 

Още в началото си каза какво мислиш, можеше да си спестиш сега коментара...но нейсе

то в тоя ред на мисли и ти можеше да си го спестиш!!! Нищо важно е да се пише по всяка тема. Отличник си в това отношение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време наблюдавам лошата тенденция форума от място за размяна на техническа информация и мнения/коментари свързани с автомобилите, да се превръща в място за изливане на лични проблеми, вицове , събиране на помощи и всякакви други лигочи и глупости. Напълнил се е с абсолютно безмислени раздели и теми, само и само една част от потребителите, които няма какво смислено да кажат да бълват вицове, линкове и т.н. каквото им е на сърцето.

 

Ми така е като не се развалят колите и няма какво да дискутираме :mrgreen:

 

Сега сериозно. Освен да се обсъждат технически проблеми/решения форума е и място за разтоварване. Затова има и раздели като "Всеки за всичко", "Маршрути" и т.н. И идеята е като не те интересува дадена тема/раздел да не я четеш. От друга страна прекалено много раздели също не е добре защото форума се разводнява прекалено много и в крайна сметка не знаеш къде да си пуснеш темата (то не че и сега не се случва...). Затова и гласувах против.

 

В заключение - темата е анкета с цел да се види какво мисли мнозинството. Демокрация бе хора!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега сериозно. Освен да се обсъждат технически проблеми/решения форума е и място за разтоварване. Затова има и раздели като "Всеки за всичко", "Маршрути" и т.н. И идеята е като не те интересува дадена тема/раздел да не я четеш. От друга страна прекалено много раздели също не е добре защото форума се разводнява прекалено много и в крайна сметка не знаеш къде да си пуснеш темата (то не че и сега не се случва...). Затова и гласувах против.

 

В заключение - темата е анкета с цел да се види какво мисли мнозинството. Демокрация бе хора!

 

Поздрави

С малко си ме изпреварил и си написал това, което имах предвид и аз. Вече ви казах как ми хрумна идеята. И понеже ценя мнението ви, пуснах и анкетата. Не се опитвам да натрапвам идеи или да дразня някого, "разводнявайки форума". Няма да изпадам в подробности и да ви припомням какво все пак означава "форум", но смятам, че не само ШКОДА е нещото, което ни обединява! ;)

Пит, аз мисля, че резултатът е ясен и можеш да забършеш темата изцяло - да не пълним форума ни с "лигочи и глупости." :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам че не трябва да разводняваме допълнително. И без това имаме вече доста раздели.

Моето предложение е когато някой иска да припомни за някакво интересно събитие или да си потърси компания за посещението му да си пусне тема във "Всеки за всичко" аз поемам ангажимет да я направя "важна" и тя да остане такава до датата на събитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям идеята с тема в раздела "Всеки за всичко". Наистина последно време доста голям стана форума и е излишно да се пуска цял нов раздел. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз дори бих предложил същата съдба за разделите Смях в залата, Черна хроника и Маршрути - по принцип имат добра активност откъм нови теми, но коментарите в тях повечето случай клонят към 0, понеже са главно за четене, не толкова дискутиране. Затова достатъчно според мен е да са като важни теми в раздел Всичко за всички, още повече не са пряко свързани с основната тема на форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям да се махне "Смях в залата", против идеята да се махне темата "Маршрути".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смеха го няма още от вчера ;)
...и сега остава да се напием от мъка smile091

Пит, трий я тая тема, че и нея я оспамихме :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че тя по идея си е спам? За кво да я трия? Та след един месец да се пусне отново? Нека стои и отлежава. Ако Юли мисли че имаме проблем с мястото ще я трия. Ако не - да си спамим И в нея smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.