Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Един месец доставка на части!!!


Typi_taratajki

Recommended Posts

От 1 месец колата е в сервиз и чака части, някяква тъпа помпа за масло и казанче за охл. течност! Мислите ли ,че е нормално най-продаваната марка в БГ да е с толко калпав сервиз?!

Мойта Октавия сигурно е некакъв уникат, единствена по рода си,щото нормално доставките ставали за 2-3 седмици ,а тая помпа 1 месец и кусур! Направо ми иде ......... егати смотаняците!!!

 

 

ПП: Сигурно знаете как се превежда "Шкода" от чешки - "ЖАЛКО"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Сигурно знаете как се превежда "Шкода" от чешки - "ЖАЛКО"

 

Сори за офтопика, ама очевАдно ти не знаеш какво е Шкода (име, а имената не се превеждат ;) ) :mrgreen: .

 

П.П. Относно частите и срока на доставка - еми не знам, ама не виждам как променяш нещата с дращене по форумите. Верно, че тук сме се събрали за това, но като имаш някакви претенции към ЕТ има начини да ги уведомиш за това. Не, че им ставам адвокат, ама определено има и по-лоши сервизи и по-лошо обслужване от тяхното. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, Шкода значи Жалко. Имат жалки сервизи и ги карат жалки хора - ама в сервиза сигурно мълчиш като бит г*з, или и на тях си им казал, че са жалки... и за това чакаш 1 месец :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко , днеска да не е някакъв ден на любезността , макар че каквото повикало такова се обажда ... а сега по темата Typi_taratajki във форума има колеги от ЕураТек , които до сега не са отказали помощ / поне на мен винаги са ми съдействали с информация по какви ли не въпроси / ма въпроса е да знаеш как да го зададеш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Typi_taratajki, явно много разбираш от имена :lol: Само дето "жалко" не е на чешки, а на полски ! И не Шкода означава "жалко", а шкодек, ама къде си ти, къде сме ний ? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,сигурно имам 1000 обаждания към тия тъпаци!!! Ти к'во предлагаш да хода да ги стрелям ли? Просто ако някой който е решил да си го набие с "Жалко" /виж някой речник/ и реши да види форумчето да има едно наум. Мойта е лесна- колата е фирмена и просто споделям, нали е форум.

Мислех че VW и МотоПфое са по зле ,като сервиз ,НО като ЕураТек - НЕМА !!!

Междо другото помпата е тука от 19.11 . ТРИ дена тъпаците промивали системата!!! С к'во бе!! С клечки за уши ли я прочистват?! :mrgreen:

А отговора на въпроса "що толкова време се бавят" ,е "ми много коли има в сервиза" .Правете си сами сметка за качеството на тия съоражения.

Айде ,пързаляйте шкодетата и със здраве.Дано да нямате моите грижи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форумчето++

 

Колега,

 

Не ми харесва начина ти на изказване и нападането на хората от форума, както и начина ти на отношение към него (разбирай самия форум!). Определено съм съгласен, че хората от ЕТ не са си свършили работата навреме, но това не е причина да се нахвърлях върху хората тук! Затова приеми този пост като предупреждение и имай предвид че при последващо грубо изразяване за някой от форума и/или самия форум ще цензурирам!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам за израза с ,който съм Ви засегнал.Форумът не е никак лош ,даже е от добрите бих казал. Има полезна информация .

Не искам да си мислите че го подценявам ,разбирай форумът ,нито хората които пишат в него .Просто така се изразих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се връщам от ЕТ. Отивам там и гледам ,колата в двора. Мисля си:сигурно е готова най после. Но колегата ми вика : Дай да звъннем да видим к'во ше кажат тия пичове. Звънкам аз и питам ,какъв е статуса на Шкодето и тоя калъф ,ми вика ,ми работиме по колата ,в момента сменяме някъкав реостат ли к'во ли. И аз го питам ма в момента ли? И той ,да до утре е готова .И аз тогава влезнах в чакалнята с телефона и и го питам ,а тая на двора не е мойта а само номера е от моята така ли. Гледаше като ...... к'вито и сравнения да се сетите все стават :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това е било доста грубичко :mrgreen: Сега ще им държи доста влага и предполагам че повече няма да те пързалят. Наистина много лошо отношение към теб. Да нямат нещо зъб на фирмата ви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се връщам от ЕТ. Отивам там и гледам ,колата в двора. Мисля си:сигурно е готова най после. Но колегата ми вика : Дай да звъннем да видим к'во ше кажат тия пичове. Звънкам аз и питам ,какъв е статуса на Шкодето и тоя калъф ,ми вика ,ми работиме по колата ,в момента сменяме някъкав реостат ли к'во ли. И аз го питам ма в момента ли? И той ,да до утре е готова .И аз тогава влезнах в чакалнята с телефона и и го питам ,а тая на двора не е мойта а само номера е от моята така ли. Гледаше като ...... к'вито и сравнения да се сетите все стават :mrgreen:

 

Октавията да не е все още гаранционна? Има 1 000 000 сервиза в Сф където да я занесете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пъти сме говорили по отношение на сервиза, а истината е една капацитета не отговаря на продажбите.

Относно доставките не знам как си ги планирват тия доставки, с какви спедитори работят, но е факт че един колега от форума ме помоли да му поръчам коректор от ЕТ и да му го пратя, та поръчах го на 29,09 пристигна на 08,11 ако не се лъжа.

Виж тасовете ми пристигнаха за около 3 седмици, но трябваше да ходя три 3 пъти тъй като уж все не бяха пристигнали, и последният път като повиших леко тон и се разтърсиха и се оказаха в централен склад, защото никой не им ги бил пратил, та ходих пак на следващия ден.

Там бях свидетел и на един интересен факт, една събота един човек си купи 4 зимни гуми и му казаха, че може да му ги монтират чак в понеделник, защото гумаджията днес не работел.

А относно всички колеги който казват вижте какво е в другите сервизи, мен не ме интересува какво е в Порше, Мото Пфое, Сакар ауто, Рено, Пежо, Мерцедес и прочие. Аз съм си купил Шкода и искам коректно и качествено обслужване. И докато тук някой колеги казват мине ли гаранцията бягай в другите 1 000 000 сервизи, дереджето ще си е все същото.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взехме Шкодето ,разгеле! Ма извинения ,ма чудо.

И като я запалих ,като я подкарах и забравих за всички неприятности :mrgreen: .

Новата кола си е друга работа.

А зъб да ни имат ,не вярвам.Клиенти сме им едва от 6 месеца и не сме ходили при тях преди този случай. Дори и в най нервните моменти никой от нас не е и повишавал тон дори.

Но важното е че пак сме във лунапарка наречен "Софийски трафик"

Пожелавам на всички добри спирачки и мнооого конски сили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Радвам се че в крайна сметка сагата приключи. Надявам се на ЕТ дълго време да им държи влага от случката :mrgreen:

 

Лека и безаварийна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Сигурно знаете как се превежда "Шкода" от чешки - "ЖАЛКО"

 

Офтопик, но не се сдържах,

 

За всички, които са убедени, че Шкода значи "Жалко", за тези, които дори не са чували името Емил Шкода и си мислят, че Laurin & Klement не е нищо повече от ниво на оборудване, ей ви - четете и не се излагайте :

 

http://www.skoda-club.hit.bg/showroom/index.html

 

Ей тука ясно пише:

 

" През 1859 година Арнощ Валдщайн (Arnost Waldstein) построил в Пилзен механическа работилница, която постепенно се превърнала в среден по размери завод. През 1866 година на длъжността директор бил назначен инженерът Емил Шкода (Emil Skoda). Освен инженерният талант, на тази длъжност той показал и големи организаторски способности. След 3 години Шкода купил завода от Валдщейн. Заводът се занимавал с металообработка, леене на стомана и прокат. "

 

На унгарски - 165 години от рождението на Емил Шкода

 

http://www.mult-kor.hu/cikk.php?article=7936

 

На немски - Емил Шкода, един от известните жители на град Пилзен

 

http://info.plzen-city.cz/article.asp?sec=139&lang=1031

 

Курсова работа на български "Марката Шкода на българския пазар." Изтеглете файла, кода е UPEBYM

 

http://download.pomagalo.com/45248/mark ... iya+pazar/

 

На руски - историята на Шкода

 

http://auto.novoscop.ru/page-49.htm

 

На английски - историята на Шкода и легенда как се е получила емблемата

 

http://www.sovinter.ru/en/cars/forsale/hist_scoda_1/

 

"The Skoda logo originally did not look the way we know it today. According to one of the stories the idea of the present day logo belongs to a commercial director of Skoda. It is assumed to be a styled side image of an Indian who - as the contemporaries would say - accompanied Emil Skoda in his American journey. Half-face portrait of this Indian hung in the offices of a number of Skoda managers."

scoda_logo_1.jpgscoda_logo_2.jpg

 

Интересно е обаче, че и немците спорят дали Шкода значи "Жалко(schade)", нищо чудно оттам да е довяна таз "информация" по нашите поля. :mrgreen: http://www.wer-weiss-was.de/theme46/article2361768.html

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.