Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

как да кача снимка помогнете!!!


terzo

Recommended Posts

Колеги понеже съм много бос с техниката а тя в прости ръце е куп желязо моля да ми обясните как да прикача снимка в ляво под името като се опитвам с качени снимки от телефона който е с 2МР камера на декстопа да ги кача но ми дава ,че е с голям "формат" и не става?Как да я намаля ?дали въобще ме разбрахте???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има най различни програми с които може да си намалиш снимката. Аз лично използвам IrfanView. Много добра програма и съм доволен. А за снимката трябва да е с резолюция максимално 150х150. Ако има нещо проблем кажи и ще помагаме.

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се справиш прати ми на мейла снимката, ще ти направя аватарче. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пример първо снимал съм шкодата и искам да я кача аватар ли се нарича?2ро снимката от тел е с информация 276КВ пикчър размер 1632/1224 jpeg какво да правя и ако става с тази програма от къде да я сваля ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами снимката се нарича аватар...ама само не питай защо, че не знам :mrgreen: . Принципно, под полето, където го прикачаш аватара има написано с какви размери трябва да е -до 150х150 пиксела и до 29 кВ. Пак ти казвам прати ми я на мейла ако не се справиш ;) .Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога изпратих я ама не съм сигурен съвсем ако я получиш отговори моляте аз ще чакам тук във форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много като за първи път е супер айде лек ден ;);)
"не учи орела да лети-ТОЙ знае как?" - и SKODA-та знае!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да я намаля ?

Най-лесно става с Paint-а на Windows ... отваряш снимката в него, отиваш на меню Image / Stretch и си играеш с процентите докато получиш желания размер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.