Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зеленка с нов салон отпред ( Saab 9000)


Recommended Posts

Пасват почти идеално. Цялата работа отнема един ден работа+ болки в гърба на следващия , но си заслужава. Очаквайте скоро снимки и допълнително инфо за монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
щото исках и аз ама имаше седалки за по 1000лв с отопление
- Ако те интересуват седалки с подгряване, мога да те уредя с такива на подобна цена. Сори за спама, ако трябва - трийте.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Браво, страхотно е станало :) Сега ако имаш решение и за задните седалки ще е супер ако го споделиш.

Имам и въпрос - от снимките останах с впечатлението, че седалищната част идва малко по-високо в сравнение с оригиналните. Така ли е или просто ме лъжат снимките? В смисъл по-висок шофьор би ли могъл да седне? ;)

 

Поздрави и браво за труда/желанието/мерака ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седалките са върховни!!!Браво колега 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е да малко по високи станаха , но само в предната част. Аз съм 1.72 някъде и ми е добре така. Харесва ми да виждам пътя отгоре(видимоста е по добра). За отзад имам идея с още два броя такива и някакво луксозно барче между тях но за сега е само идея. Трябва и Cash.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.