Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

реотан на задното стъкло


mitko1914

Recommended Posts

може ли някой да ми помогне със съвет-днес ми отказа реотана на задното стъкло.цялото стъкло е потно и само където са реотаните се изсушава едва-едва.на някой дали му се е случвато същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо започни от изгорял бушон. След това започват проверки на инсталацията. Погледни дали ти свети ключа за нагревателя, когато го пуснеш.

Трябва с контролна лампа или мултицет да провериш дали идва ток в ключа и дали излиза от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо свързано с влагата ... моита когато е заледено стъклото отвън го размразява за около 3 - 4 мин. , но когато е запотено отвътре ми трябват няколко кръгчета из центъра та да получа някаква видимост на огледалото ... добре че си имам странични :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако е мокро, а не само изпотено - е нормално почти да няма ефект от реотаните.

Когато е много изпотено и има влага - се получава як конденз и стъклото направо си е мокро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.