Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво могат да купят ПАРИТЕ?


biser.or

Recommended Posts

...

Еми браво. То викаш човека като животното. Като е болно сатъра и айдее...

А и ако се разболееш не забравяй да накараш да те заколят. А парите - за какво са тогава? Сигурно ще ги занесеш на оня свят. Може да ти оковат ковчега с тях.

Личи си кой е смехуркото. Повече нямам намерение да отговарям на простотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Еми браво. То викаш човека като животното. Като е болно сатъра и айдее...

А и ако се разболееш не забравяй да накараш да те заколят. А парите - за какво са тогава? Сигурно ще ги занесеш на оня свят. Може да ти оковат ковчега с тях.

Личи си кой е смехуркото. Повече нямам намерение да отговарям на простотии.

 

Що б,е виж какъв як пост стана :lol:

 

PRR:Кирилицата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ikonoma

 

Не се нервирай бе!Няма файда!По добре направи нещо с тази шкодичка!

1.6 75коня,не се врьзва с представа за кола нужните показатели!Хем много гори пьк не вьрви - 1.6 ритни ме да трьгна!Недей така,да беше взел нещо дизелче,даже и SDI то има много хляб в него!Че и по тьнко е като цена!Ех ех ех както и да е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма да им гледаме сеира. Мен лично ми писна от това заяждане и лекичко заключвам темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.