Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво могат да купят ПАРИТЕ?


biser.or

Recommended Posts

ПАРИТЕ МОГАТ ДА КУПЯТ:

 

Легло,но НЕ СЪНЯ

Храна,но НЕ АПЕТИТ

Една книга,но НЕ ИНТЕЛИГЕНТНОСТ

Лукс,но НЕ КРАСОТА

Една къща,но НЕ ЕДИН ДОМ

Лекарство,но НЕ ЗДРАВЕ

Съжителство,но НЕ ЛЮБОВ

Разпятие,но НЕ ВЯРА

Развлечение,но НЕ ЩАСТИЕ

ПО ЛУКСОЗНО МЯСТО В ГРОБИЩАТА, НО НЕ И НА НЕБЕТО....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПАРИТЕ МОГАТ ДА КУПЯТ:

 

Легло,но НЕ СЪНЯ

Храна,но НЕ АПЕТИТ

Една книга,но НЕ ИНТЕЛИГЕНТНОСТ

Лукс,но НЕ КРАСОТА

Една къща,но НЕ ЕДИН ДОМ

Лекарство,но НЕ ЗДРАВЕ

Съжителство,но НЕ ЛЮБОВ

Разпятие,но НЕ ВЯРА

Развлечение,но НЕ ЩАСТИЕ

ПО ЛУКСОЗНО МЯСТО В ГРОБИЩАТА, НО НЕ И НА НЕБЕТО....

 

бих добавил живей за мига харчи за кефа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПАРИТЕ МОГАТ ДА КУПЯТ:

 

Легло,но НЕ СЪНЯ - купува се сьнотворно което дарява сьн

Храна,но НЕ АПЕТИТ - апетитьт идва с яденето БЕЛА или вратна пьржола

Една книга,но НЕ ИНТЕЛИГЕНТНОСТ - ...

Лукс,но НЕ КРАСОТА - пьлна промяна,ако имаш пари да пуснеш SMS и кьмсет ще те изберьт

Една къща,но НЕ ЕДИН ДОМ - едно и сьщо е

Лекарство,но НЕ ЗДРАВЕ - купува се лекарство,което дарява сьс здраве

Съжителство,но НЕ ЛЮБОВ - жените обичат парите,ако имаш пари ще си обичан до гроб не само от една жена

Разпятие,но НЕ ВЯРА - това не му трябва на човек

Развлечение,но НЕ ЩАСТИЕ - оха-а-а с пари щастие бол бол

ПО ЛУКСОЗНО МЯСТО В ГРОБИЩАТА, НО НЕ И НА НЕБЕТО - че като си имам луксозно място в гробищата,закво ми е на небето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПАРИТЕ МОГАТ ДА КУПЯТ:

 

Легло,но НЕ СЪНЯ - купува се сьнотворно което дарява сьн

Храна,но НЕ АПЕТИТ - апетитьт идва с яденето БЕЛА или вратна пьржола

Една книга,но НЕ ИНТЕЛИГЕНТНОСТ - ...

Лукс,но НЕ КРАСОТА - пьлна промяна,ако имаш пари да пуснеш SMS и кьмсет ще те изберьт

Една къща,но НЕ ЕДИН ДОМ - едно и сьщо е

Лекарство,но НЕ ЗДРАВЕ - купува се лекарство,което дарява сьс здраве

Съжителство,но НЕ ЛЮБОВ - жените обичат парите,ако имаш пари ще си обичан до гроб не само от една жена

Разпятие,но НЕ ВЯРА - това не му трябва на човек

Развлечение,но НЕ ЩАСТИЕ - оха-а-а с пари щастие бол бол

ПО ЛУКСОЗНО МЯСТО В ГРОБИЩАТА, НО НЕ И НА НЕБЕТО - че като си имам луксозно място в гробищата,закво ми е на небето

 

:)

Абе все пак, дори Eurocard&Mastercard признаха че не може да се купи всичко с тях в една реклама

:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте предложение какво не може да се купи с пари????Но да е смислено и да не е от сорта - здраве,щастие,любов,приятели и т.н. защото те се купуват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте предложение какво не може да се купи с пари????Но да е смислено и да не е от сорта - здраве,щастие,любов,приятели и т.н. защото те се купуват!

ти луд ли си или на такъф се правиш :!: :evil: ще ти дам пример

преди време се разболях не много сериозно но незнаеха кво ми е 2 месеца 10 процента от белия ми дроб им стана нещо знаеш ли колко пари имам а ама за къф хуи ми съ да си ги навирам отзат за тва :!: такива повърхностни хора си патят не че ти го пожелавам да си жив и здав замисли се ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПАРИТЕ МОГАТ ДА КУПЯТ:

 

...................

Една книга,но НЕ ИНТЕЛИГЕНТНОСТ - ...

 

 

Тука нещо си се запънал. :mrgreen: За останалите корекций ,частично си прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

парите могат да купят.... СВОБОДА да осъществиш мечтите си! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте предложение какво не може да се купи с пари????Но да е смислено и да не е от сорта - здраве,щастие,любов,приятели и т.н. защото те се купуват!

ти луд ли си или на такъф се правиш :!: :evil: ще ти дам пример

преди време се разболях не много сериозно но незнаеха кво ми е 2 месеца 10 процента от белия ми дроб им стана нещо знаеш ли колко пари имам а ама за къф хуи ми съ да си ги навирам отзат за тва :!: такива повърхностни хора си патят не че ти го пожелавам да си жив и здав замисли се ;)

 

Напълно прав си! Едно лекарство почти никога не може да те излекува от една сериозна болест! Само те кърпи временно, колкото да си един подвижен труп. Замисли се iph83!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Напълно прав си! Едно лекарство почти никога не може да те излекува от една сериозна болест! Само те кърпи временно, колкото да си един подвижен труп. Замисли се iph83!

 

А така ... ами щом човек има достатьчно пари,той може да си позволи всеки месец да си ходи на периодичен преглед в някоя реномирана частна клиника да си прави изследвания от ... до ( за всичко необходимо ) и така е лесно да се хване,която и да е болест сьвсем в начален стадий, което би прекратило разрастване на болестта в организма и нейното незабавно лекуване,а 99.99% от болестите каквито и да са се лекуват,когато са в зародиш, било то рак,спин и т.н!

 

Така че това не е основателна причина,че не се купува с пари ... СЛЕДВАЩOTO

 

biser.or

 

 

Една книга,но НЕ ИНТЕЛИГЕНТНОСТ - ...

Това сьм го написал като сьм имал впредвид,че щом човек има пари интелигентността закакво му е.Тя служи за израстване в обществото,за контакти с хора сьс цел увеличаване на приходите,ама то като си имаш предостатьчно приходи закво ти е да се вреш дето не ти е работата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Жалко, много жалко, че мислиш така. Дано не ти идва до главата. Но човек само тогава може да се осъзнае за нещата.

Ами я си представи, че детето ти се роди с някакво тежко вродено заболяване. Какво ще ти помогнат парите тогава?

 

А и къща и дом не е едно и също. Под това се разбират човешките отношения, а не сградата. Какво като имаш пари, а всяка вечер се караш със жена си, детето ти се дрогира и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Напълно прав си! Едно лекарство почти никога не може да те излекува от една сериозна болест! Само те кърпи временно, колкото да си един подвижен труп. Замисли се iph83!

 

99.99% от болестите каквито и да са се лекуват,когато са в зародиш, било то рак,спин и т.н!

абе ти на колко години си :?: и кажи каде лекуват от спин в начален стадий да почвам да изтарбушвам курвите че ми писна от шкоди :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте предложение какво не може да се купи с пари????Но да е смислено и да не е от сорта - здраве,щастие,любов,приятели и т.н. защото те се купуват!

ти луд ли си или на такъф се правиш :!: :evil: ще ти дам пример

преди време се разболях не много сериозно но незнаеха кво ми е 2 месеца 10 процента от белия ми дроб им стана нещо знаеш ли колко пари имам а ама за къф хуи ми съ да си ги навирам отзат за тва :!: такива повърхностни хора си патят не че ти го пожелавам да си жив и здав замисли се ;)

 

Само те кърпи временно, колкото да си един подвижен труп. Замисли се iph83!

ти па ко ма направи бе еииии :evil: :evil: :evil: (колкото да си един подвижен труп)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте предложение какво не може да се купи с пари????Но да е смислено и да не е от сорта - здраве,щастие,любов,приятели и т.н. защото те се купуват!

 

Мислих да не пиша, но ...

 

Та я ми кажи какво по-смилено има от здравето и живота?!?!?!? Аз лично не намирам нищо по-смислено. И съвсем на скоро разбрах колко МАЛКО означават парите и как НЕ могат да помогнат като го закъсаш. Дано да не ти се налага да го разбереш .... скоро! Щото в един момент ще го осъзнаеш щеш не щеш :(

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ikonoma"

Така,ако детето ти се роди с такава болест,в някои страни сьществува нещо наречено евтаназия и готово,а ново дете се прави при топло време 2-3 мин. при студено време 5-10 мин. и е най важното безплатно,стига да има кьде да хвьрлиш семката де

 

А и къща и дом не е едно и също. Това с човешките отношения е глупост,остави тая работа!

1.Ако се караш с жена си си смотаняк,защото не можеш да затвориш устата на една патка,пьк камо ли да храниш семейство!

2.Детето се дрогира,ами като се дрогира да се дрогира,то си е негова работа,щом го кефи да действа!

 

А пьк там както казваш дом не се сьздава с викаща жена и дрогиращо се дете!Трябва да се сьздава ред и да се изпьлнява!Жената трябва да те посреща с поглед кьм земята и да се моли за настроението ти,а детето да не го болят краката да ходи до магазина!

 

Тва е положението драги ми смехурко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile119 smile119 smile119

 

ТИ СИ ВЕЛИК НЕПОВТОРИМ ТИ СИ ГУРОТО НА ЧАЛГА ПОКОЛЕНИЕТО И ПОСТ МОДЕРНИСТИЧНОТО МИСЛЕНЕ НЕ НЕ ТИ СИ БОЖЕСТВЕНО ВЕЛИК КРАЙ ДОСТА ВРЕМЕ МИ ПРОПИЛЯ

 

PRR:Въпреки съгласието ми с теб писането на кирилица остава задължително! "Преведох" ти поста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де не можете да ме убедите в противното!Ама все пак парите си остават най важното!Това е главната цел на един човек!

Затова ходи на работа,затова прави кирийки и какви ли не още неща,само и само да изкара повече пари!Айде като не са най важното нещо,щом имате здраве,отидете на магазина и си купете хляб или шкода сьс здраве!Еми да една шкода е 3.5 кг. здраве,ми как иначе!

Колкото и да си здрав като нямаш пари нямаш нищо,оставаш си с здравето,което не те грее!Като си здрав можеш да ходиш на рабора да изкарваш пари,ама закво ходиш на работа бе нали имаш здраве!

Но както и да е!Все казвате като го закьсам ще видя тогава!Еми като ще закьсвам ще закьсвам,това ми е било писано това ще стане,какво да направя!Като ще умирам ще умирам,стига с тия глупости,за закьсване това отново не е основателна причина,да се сьди чез дравето е пред парите!

 

ИМА НЕЩО ПО СМИСЛЕНО ОТ ЗДРАВЕТО И ЖИВОТА - и това е как да си настроя BOOST Controlera на турбината на фабията че вече и тия 200+ коня ми идват малко,ама явно не ми стига за повече ъкълеца!

Миналата седмица се гоних с VW Phaeton 6.0 W 12 и ме изпревари чак на 230 км/ч,а на G-Teck колата ми дава по добро ускорение от VW,незнам кво става тука!

Абе вие защо сте толкова заспали,правете нещо по тия коли бе.Карате бамбашката,дайте им малко коне на тия шкоди те си ги искат!Всички други бачкат яко само вие шкодаджиите обсьждате некви пари!Пу-у-у-у скучна работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМА НЕЩО ПО СМИСЛЕНО ОТ ЗДРАВЕТО И ЖИВОТА - и това е как да си настроя BOOST Controlera на турбината на фабията че вече и тия 200+ коня ми идват малко

smile119 smile119 smile119
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички други бачкат яко само вие шкодаджиите обсьждате некви пари!Пу-у-у-у скучна работа!

гладна кокошка просо сънува

някакси ми се занимава с теб незнам що ама ;)

човек прави това което го кара да се чуства добре на един добър човек парите не са цел а средство

знаеш ле ти умнико за науката статистика тя е установила че най щастливите хора не се намирад в разветите страни защото познанието е опасно дава храна за стереотипните същества за които целта е една алчноста да се превърне в култура на новото поколение бездушни същества които да тласкат икономиката напред колкото по напред :arrow: толкова по назад в душата (япония е на първо място по самообили се следват я други развити страни като Германия и сащ)

и накрая ще свършим като самовглабени комплексирани идиоти които бягат от себе си за да станат нещо си дито е по велико от нормалното

:arrow: полудях маи ебати кефа много яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

anastasе Не се връзвай на дечурлията. ;) Ти не разбра ли че 200 коня под капака са най важните бе човек.Те са смисъла на живота,дори!!! Тези 200 ... 300 коня , ако са ти под капака, никога през живота си не боледуваш. Близките ти също. Жена ти например, никога не би си помислила за изневяра.Изобщо всичко ти става розово бе. :mrgreen: Интелигентност???? Закво ти е??Тя е за бедните които са с фабрични мотори на 120-ка. Щастие също не ти трябва. ;) Ти просто си "баровеца" с парите и си го купуваш. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.