Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

разлика в модификацийте???


terzo

Recommended Posts

пичове абе много ме човърка любопитството каква е разликата м/у моделите 135,136 и индикацийте от зад ls.lx.glx .На жена ми е фаворит lx 94година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

135 и 136 са модификаций на моторите - при 136 челата на буталата са равни и степента на сгъстяване е малко по - висока , докато буквите са разни нива на оборудване ... L само знам че означава LUX за другите нямам и идея :oops:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до '92:

L - lux - базово оборудване

LS - lux super - базовото + допълнителни фарове за мъгла + програмируем интервал за чистачките+ делима задна седалка 1/3 - 2/3

GLS - Grand lux super - редко съм виждал такова животно в БГ

 

след '92 (хвалеха се, че са направили 540 подобрения по модела)

LX - lux - базово

GLX - Grand lux - с екстрите (на таблото вместо часовник има оборотомер)

 

 

За двигателите - The Best Forman e прав - единият е 785, а другият е 781. Заради челата на буталата и степента на компресия единият (старият) е с 4 kW по-мощен (43 kW/47 kW)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Боби, нещо се бъркаш, Favorit GLS няма! Преди фейслифта има L, Le, LS, LSe...

 

И е доста трудно, между другото да се каже с точност, кое какво включва - Моя беше 135L '92,базов уж... но беше заводско с оборотомер, плюшени седалки, интервал на чистачките и делима задна седалка.

 

П.п.: А, и модификациите на моторите са 3: 115, 135, 136.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а моята е LX и тя е с интервал на чистачките, седалката е единична , но има оборотомер не е с плюш купувана от еуратек 94та година /сигурно за България са произвеждали такива щото чехите който карат още фаворити и формани ги глидам едни GLX вътре с плушени седалки с бордове барчета при скоростити оригинални лайстни по вратите и даже съм виждал и с ел часовнис вграден на местото на долапчето над ръчките за парно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.