Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia 1,3 проблем с токовете


asenal

Recommended Posts

Здравейте колеги. Наскоро си докарах една Фелиция от Австрия. Още като я купих там ми се стори, че светлините на таблото и фаровете примигват съвсем леко. Продавача ми обясни, че генератора е чисто нов и наистина е така. Впоследствие забелязах, че ту го прави този проблем, ту не. Акумулатора е чисто нов аз го купих. Моля ако някой е имал подобен проблем да ми помогне със савет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Австрия=ръжда , rost или както му казват там, провери си масата на колата. Вземи един Омметър е мерни между "-" на акумулатора и кабелната объвчица която дава маса на фара колко Ома има..

Това е най-лесно да провериш на 1-во четене,

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите. Откачих масата към купето и двигателя и въпреки, че и на двете места нямаше и грам ръжда, а светеха като нови след почистване със шкурка всичко се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.