Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Знаем си го, ама .... колите ни харчат повече от обещаното


Dereal

Recommended Posts

Всяка една кола може да си качи почти двойно разхода,като се кара само на макс. обороти си е съвсем нормално.И мойта ми гори 6,ама като я карам с "n" км\ч ми качва на 11. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще утрепеш рибата с тоя разход!!! :mrgreen:

 

я е подкарай тая фабия на макс и ще си говорим, пък ако не знаеш как харчи подай е насам да намерим макса. само за инфо като се позагледам и горивото спира при 6200

Айде мисля този спор да го приключим!При максималната си скорост,дава моментен 9.1.Не знам за какви 11 говориш.Айде със здраве! smile092
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO,

 

Я кажи как ти харчи колата 9.1 при максимална скорост! Щото мойта (от подписа) при 190+ дава 15++! А като среден разход ми е 5.67. Дали не си се объЛкал малко :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на магистралата с педала до дупка и максимална скорост на прав участък това показа за моментен разход!Среден 5.2 - 5.3 ми дава!Аз за 190 с тая кола не мога да си мечтая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.