Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Положението с движението в София-НЕТЪРПИМО


werz

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    9

  • Krankenstein

    6

  • Dereal

    5

  • hamsia

    4

Най-много писали в темата

Цанко, аз пък съм забелязал, че огромен процент от шофьорите не знаят какво значат знаците подавани от регулировчика :? . Иначе съм напълно съгласен, че като види катаджия, родния шофьор се стреми да прави по-малко бели :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. Днес седя и чакам за ляв завой, пред мен регулировчика със свалени ръце, но тия срещу си правеха левия. Айде хубаво, решили - правят простотията, ама и тия зад мен се разбибиткаха :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-11-27&article=212607

 

Без коментар smile023 smile023 smile023

Аз ще ти напиша коментар : Това отдавна трябваше да е така,ама в БГ всичко е след дъжд качулка!Макар че повечето и гараж да имат биха го използвали за зимнината или сякакви други боклуци,но не за колата! :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за гаража го подкрепям! Не гледам с добро око на "уличници". Навремето на чичо ми не са му дали да се включи в строежа на един блок на предприятиетов което работеше, защото имал кола, въпреки, че колата му стоеше в единия гараж у нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кво да ви кажа, това според мен са глупости с гаражите и с глобите за самотни шофьори. Едно, 4е е неприложимо, и второ - откъде накъде? Какво съм виновен аз, 4е кметът на София не може да се справи с проблемите на града. Аз също съм много ядосан на задръстванията - в4ера пътувах Борово - Студентски 2 4аса и 15 минути. Според мен нещата ще се оправят, когато ремонтите стават бързо. Защото от Борово до Студентски се сещам само за три маршрута, два от които бяха в ремонт - Околовръстен път и този покрай Зоопарк. Е аз откъде мога да предположа, 4е са решили да правят ремонт? Крайно време е кметът да признае неспособността си да се справи с проблемите на големия град и да се откаже от поста си.

 

Послепис: съжалявам за 4ките, но тук имам малко проблем с буквата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно много ги разбираш нещата! Предлагам ти да станеш кмет,че да видим какво ще направиш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния кьорфишек хвърлен от пресата е това според мен! Гаражи...ами супер и аз подкрепям идеята и искам да си имам гараж, ама нейсе. И най-гадното е, че колкото и да търся няма, понеже всички гаражи в близките няколко преки около нас не се ползват по предназначение - кой за магазин, кой за бюро за преводи, кой за брокерска къща. Никой според мен не може да те задължи да си държиш колата в гараж. И най-малкото, особено в центъра, където повечето кооперации са строени малко 40 и повече години, и гаражи няма(или ако има, както съм писал по-горе са превърнати в търговски обекти), хората къде ще си оставят колите? Може би ще ме накарат да си ги вкарам в хола?

А това за самите шофьори - ОК донякъде са прави. Но имат право да ме глобяват едва когато ми осигурят добър градски транспорт, какъвто в София липсва. Управляващите,както обикновено, не се опитват да решават проблемите, а последиците от тях :| .[/b]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно много ги разбираш нещата! Предлагам ти да станеш кмет,че да видим какво ще направиш!!!

 

Пи4, ако смятах, 4е съм способен да се справя с проблемите, щях да се кандидатирам, ама понеже не съм и нямам образование за тези работи - не съм. Не твърдя, 4е мога, твърдя, 4е той не може. О4евидно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не твърдя, 4е мога, твърдя, 4е той не може. О4евидно е

 

anarchymisc, проблемите с движението в София са наслагвани с години, ние сега искаме ББ да ги оправи с магическа пръчка - еми не става номера за жалост. Сори за офтопика междудругото. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зна4и Гога, съгласен съм, но донякъде. Проблеми с движението ще има - няма как предвид броя на колите в София. Но предизборният проект Околовръстен път беше огромната грешка. Защото кой прави ремонт на пътна артерия през зимата? Който специалист да попиташ - ще ти каже - асфалт във вода не хваща. А пък преди 2-3 седмици видях как го изсипват в дъжд/сняг. После спряха, останаха едни трапове огромни, колите пъплят с 2-3км/4 през този у4астък и се полу4ават колоните от "България" до Студентски с тирове и т.н. Да не говорим, 4е регулиров4иците може да ги видиш веднъж годишно. Ами да се търсят логи4ните решения, бързи ремонти и пракинги. Това е пътят според мен, а не да се правят закони за София. То става държава в държавата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма са притесняваш!Те в София дупките ги запълват със сняг!Чакай само да завали! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Темата е отпреди няколко месеца,но ето тук да видите ,че не сме единствени в задръстванията,по цял свят ги има.

 

http://fishki.net/comment.php?id=32338

 

http://fishki.net/comment.php?id=32345

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.