Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подкалници


Bager

Recommended Posts

Здравейте! Някой да има идея къде може да се намерят подкалници за 120ка? Сигурен съм, че има такова добиче (четох/чух от някъде), но конкретно откъде могат да се закупят не знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има универсални който са доста грозни, пречат на ръчната и в повечето случай имат цигански вид но за сметка на това са удобни при каране.

 

цена 30-40лв

място: всеки магазин за авто принадлежности от тия дето продават неща за голфовете, коледни лампички, лепенки бас-трътки и тн :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше такова животно

 

Има наистина : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=192525

Незнам дали са били заводски сложени на колата или са добавяни от собственика в последствие.....

Аз все още не съм се наканил да ги монтирам на моята :oops: , че все не ми остава време..., но в най скоро време ще се озоват там - под калниците :mrgreen: където им е мястото

 

пп: Митак и на мен ми е интересно от къде могат да се поръчат / ако има вариант и за задни - бих си поръчал/ , пиши едно ЛС или в темата -както решиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има универсални който са доста грозни, пречат на ръчната и в повечето случай имат цигански вид но за сметка на това са удобни при каране.

 

цена 30-40лв

място: всеки магазин за авто принадлежности от тия дето продават неща за голфовете, коледни лампички, лепенки бас-трътки и тн :mrgreen:

 

Опс май пак някой не е чел между редовете :mrgreen:

Да вземе някой да пусне все пак една тема за ПОДЛАКЪТНИЦИ :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.