Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

откриване сезон 07/08


corropt

Recommended Posts

В неделята се качих за сефте със ските на гръб на витоша. Въпреки минималното количество сняг се поизкефих като поскачах малко на напревен скок.

 

Вчера през ноща пак се качвах нагоре като бях като шофьор за да тегля(с въжета) по пътя нагоре и надолу мой приятели докато се кефят на снега по пътя. Подобни картинки не бяха рядкост имаше странен наплив към 12-1ч по пътя от БМВ-та и мерцедеси който трудно се движиха по права линия :mrgreen: Като цяло място за да си направиш весело скучното ежедневие.

 

Има ли някой тука който да е запален скиор/бордист или мераклия да си пробва колата по завойте нагоре я кажете да се намерим може заедно да ходим като пак завали сняг. Кофтито е че ни трябва бърза организация защото в момента когато спре да вали или рано сутрин чистят пътя до алеко и/или мятат пясък :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не съм нито скиор, нито бордист... но обожавам зимата ;). А откакто съм с Шкодата - обожавам и зимните пътища... особено когато са още непочистени :mrgreen:.

 

Това е от събота, точно към Алеко - http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thumbnails.php?album=248

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една синя Шкода беше там :mrgreen:

 

А, това не го видях.

 

Колега, ти ли беше със сивата октавия долу в началото още на пътя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от събота, точно към Алеко - http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thumbnails.php?album=248

 

Абе друго си е да си с 4х4 :D

 

BTW - на колегата werz октавията трудно може да се сбърка или да остане незабелязана от всеки средностатистически шкодофил :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу,как ми секарат и на мен ски!Но при мен винаги сезона е януари края-февруари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, далечко сме още - най-многото сняг е на Черни връх и е 35 санта - може би края на месеца, ако, дай Боже, остане снежно времето. Иначе аз бях на Витоша в петък вечерта, а в събота ходих на Боровец - мания беше, само дето бая идиоти си карат с гумите за мъгла и сакътлъци пред очите ми ставаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-обичам да дойде зимата,вънка дърво и камък да се пука,а аз да съм си на топло у Фабийката и да поря снега с Alpin-а!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти ли беше със сивата октавия долу в началото още на пътя?

 

Аз бях със сивата октавия.Много се изкефих как профуча покрай мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убаво си правите вие, но аз май пак ще проспусна снега, въпреки, че може да покарам 2-3 дни, ма мнооо солено тука бре - бахти и Асен-а, бахти и Вейл-а... Немам думи! Но пък имам едни други намерения за зимата - да се гмуркам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях със сивата октавия.Много се изкефих как профуча покрай мен :)

Ха здравей колега! Значи теб засичам сутрин и на Солунска и Витошка :)

За профучаването... ами така е - шкодака като подуши пресен и неразчистен сняг - търчи ли търчи. Немож го спря направо :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти ли беше със сивата октавия долу в началото още на пътя?

 

Аз бях със сивата октавия.Много се изкефих как профуча покрай мен :)

 

то и аз те видях, бях с едно жълто пунто, но мисълта за сняг ме накара да не се заглеждам много настрани от пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха здравей колега! Значи теб засичам сутрин и на Солунска и Витошка :)

За профучаването... ами така е - шкодака като подуши пресен и неразчистен сняг - търчи ли търчи. Немож го спря направо :mrgreen:

 

Да,мен засичаш,защото сутрин там оставям жената.Като ме засечеш пак може да се обадиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.