Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо интересно за Октавия 2(и вероятно не само)


Ники

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Открих нещо доста интересно(поне за мен е така) в менюто на компа. Първо предисторията-досега като си отключвах колата с дистанционното(колата е Октавия 2 - 2006г.-заводска аларма) с едно натискане на бутона за отключване се отваряше само шофьорската врата, а с две последователни натискания и останалите врати. Това ми се виждаше досадно и неудобно, особено като имаше и други хора, та трябваше два пъти да натискам, за да им отворя вратите.

Сега какво открих( един приятел с Голф5 ми го каза де-нали менютата са еднакви с Октавията ):

 

На MAXI-DOT дисплея се отива на SETUP/CONVENIENCE/DOOR OPEN и там се un-тиква( маха се чавката :) ) на SINGLE DOOR и така после като отваряте с дистанционното само с едно натискане отваряте всички врати.

 

Аз доста се зарадвах на това. Надявам се да съм полезен и на вас ако вече не го знаете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си го оставил така както е било на единично отваряне.Няма смисъл да се отварят всички врати,след като ще влизам само аз!А и не виждам какво те домързява в натискането на бутона 2 пъти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не толкова мързел ме гони, колкото това че понякога натискам два пъти, но не достатъчно бързо и един вид се отваря само моята врата два пъти, а другите не се отварят и хората които ще се возят казват "а бе защо не отваряш" и аз пак започвам да цъкам и настава едно натискане... а бе щом съм го забелязал значи ме тормози. Та затова реших да споделя ако някой като мен ругае като отваря и другите врати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На времето това беше голяма екстра на Mercedes!Не знам на вас,какво не ви харесва?

 

И все още го правят ;) Поне на новата С-класа...

 

Малко smile191 и от мен...още един Левскар със Шкода :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На времето това беше голяма екстра на Mercedes!Не знам на вас,какво не ви харесва?

 

И все още го правят ;) Поне на новата С-класа...

 

 

И при алармите се води голема екстра това.

Аз лично предпочитам варианта за отключване първо само на едната врата. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.