Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

По-твърди амортесиори


oci

Recommended Posts

Както всички знаем Фаворита има по-мека (и комфортна) возия сравнен с голф2, форд фиеста, ескорт и мн други. Иска ми се да го направя по-устойчив в завоите застото сега всимане ан завой с повече от 30 км/ч предизвиква неприятно усестане у пасажерите. Иска м исе да слойа по-твърди амортесиори или по твърди пружини. Някой от Вас правил ли го е или ако има поне идея дали може да стане, моля да каже. Най-вече ме интересува цена, защото газовите са много скъпи. Варти ми се идея в гавата да ходя да ми напълнат маслените и да им кажа изрично че ги искам малко по-твърди. Дали е вазможно като вариант. Моля дайте ми идея. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

За спортно окачване - потърси постовете на колегата с ник _Readline - има и снимчици на Фаворита някъде.

 

Но ако не става дума за нещо супер спортно - по-добре просто си смени пружини амортисьори тампони отзад /ако не си пипал нищо там - най-вероятно положението е - нацепени тампони, омекнали пружини и "амортисьори" в кавички/

 

Цените не са солени чак:

 

пружини - 2х30

амортисьори - 2х36 - Де Карбон от Канекс

тампони - 2х18лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по твърди амортесьори или пружини. Ако сложиш по твърди пружини колата ще се повдигне по нависоко от замята и ще стане по нестабилна обратно на очаквания от теб ефект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Redline__ влиза (и излиза!) в завоите с колкото си пожелае :mrgreen: ... Комплект амортисьори "HP Sporting" за Felicia + червени пружини "Apex" -40/-40 (Golf 1).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Redline__ влиза (и излиза!) в завоите с колкото си пожелае :mrgreen: ... Комплект амортисьори "HP Sporting" за Felicia + червени пружини "Apex" -40/-40 (Golf 1).

 

Коко, а амортиЦьори от друга марка кола стават ли на фелацията, щом пружините са от гоУф едЕничка? :) Не мисля да слагам по-къси, но едни по-здравички голфови пружини мисля ще и дойдат добре, както и комплект газови хамортисьорчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стават директно да ги сложиш - патента е на Hasek Automotive Improvements Studio :mrgreen: .
:P

и резервни бъбреци :mrgreen: аи направи колата на човека ше почерпи smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стават директно да ги сложиш - патента е на Hasek Automotive Improvements Studio :mrgreen: .
:P

и резервни бъбреци :mrgreen:

 

Ванка, не знам за резервни бъбреци, ама камъни в бъбреците нямам на 100% :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.