Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на чукчето и наковалята...ЖИВА Е...


Viktor_

Recommended Posts

Тънкостта е в това, че се използват инструменти, които не притежаваш. М книгата са дадени параметрите и начина по-който се прави регулировката.

 

На практика, за по-точно след като се направи превилната междина с луфтомера се закача по-спициален вид мултицет на който се гледа dwell angel-a. След това се пуска и стробоскоп, защото настройкта на ЧН рефлектира върху предварението.

 

Ако имаш някакво електронно запалване при включено такова не може да се установи dwell-а и само се прави регулиране на междината и после стробоскоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ може на "око"да настроиш луфта, а само центровката може да си я направиш на "ухо" , аз го правя на "УХО" до сега не съм имал проблем със запалването , с вървенето, както и с голям разход :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като занесох ЧК зада купа ново човека каза че няма такова шкодово...върнах всичко по место и никав ефект...опитах се да развия и провера свещите огъна се инструмента за развиване...

 

 

:cry: :cry: :cry:

 

Което потвърждава мнението ми което и преди ти го казах да отидеш в сервиз или при някой който разбира с 20 лв в ръка и ще си спестиш проблемите с който не може да се справиш. Даже ако отидеш до Симо(до зоопарка) ще ти вземе по малко то 20 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.