Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкодата не пали и прекъсва, ако запали


iliencho

Recommended Posts

Здравейте! Моля, дайте ми съвет!

Имам Skoda 120L, ’87 година .Имах проблеми със запалването. Смених свещите и запали. На следващия ден не запали. Разглобих карбуратора, за да видя иглата и поплавъка. Ужким бяха добре. Сглобих го. Направих и центровка. Колата тръгна, но започна да прекъсва. Какво пропускам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукче, наковалня, капачка на делкото как са? Ъгъла на предварението гледал ли си скоро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми честно казано не разбрах на кое си направил центровка - на делкото или на карба. :) Друго, което се сещам така на прима виста е за разстоянието между чукчето и наковалнята, което трябва да е 0,4мм. Или някой разхлабен кабел, примерно масата на акумулатора.Или примерно, че бензиновата помпа не подкачва гориво. Изясни първо дали проблема с непаленето идва от тоците или от горивната система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом прекъсва при натоварване, поне в момента се сещам за следните неща:

-ниско ниво на бензина в поплавъковата камера

-запушен главен жигльор

-запушен разпръсвач (онази пишка, дето цръцка бензин в карба :mrgreen: )

-неправилно регулирани чукче и наковалня (това май го написах веднъж вече)

-пукната капачка на делкото, повредена бобина или повреден кондензатор

 

Сигурен съм, че колегите ще изредят и още причини.

 

П.П. Верно, пиши на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете! Скапана ми кирилицата и трябва да влизам в word, ...инак Благодаря!!! Утре пак ще премеря всичко, но за мене едно е ясно - ужасно бързо се дави и при палене и при ход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.