Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ел проблем с фаворитчето


terzo

Recommended Posts

Колеги понякога като пусна фаровете започват да ми светят на таблото лампите и за нагреватели задни стъкла и усилен габарит и тогава задната чистачка не работи.ОТвреме на време се оправя ама понеже няма време да проверявам инсталацията и масите даите съвет та да знам какво точно да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получава същото, но когато включа на задна скорост

и тогава не ми светят светлините за задна. Мисля, че проблема е в

кабелите на мястото където от купето влизат във вратата на багаж-

ника, защото при отварянето и затварянето и се получава проблема

и то невинаги. Предполагам, че някой кабел опира някъде, но ще го

търся като ми остане повечко време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен па ми прилича на "масов" проблем ... демек проблем с масата на капака ... така преди време светнах като цветомузика и аз и се оказа , че някой си кълцал и снаждал кабелите на капака и съответно снадките са бяя оцъфтели , та ги позапоих , прекарах си жица за маса и сега е 6 ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък проблема се оправи след като си свалих платката на външния ляв стоп - където има три лампи - мигач, габарит, стоп - прегледах всички връзки и се оправи - странно беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а при мен освен масата на задния капак ,вътре дето да жиците един куплунг непрекъснато се вадеше от затварянето на капака и сътресенията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя проблем пък е друг :)

не ми работи "реотана" на задното стъкло.Първоначално, ту работеше, ту неработеше. Какво ли не го правих, накрая открих,че с леко потупване на кутията с бушоните се оправя, но вече и това не върши работа ... бушона не е изгорял, защото го сменях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя проблем пък е друг :)

не ми работи "реотана" на задното стъкло.Първоначално, ту работеше, ту неработеше. Какво ли не го правих, накрая открих,че с леко потупване на кутията с бушоните се оправя, но вече и това не върши работа ... бушона не е изгорял, защото го сменях.

 

Намери релето за реотана и го провери,почисти му клемите-може да е от тях,ако не е отвори го и виж да не са изгорели контактните пъпки.Може да замениш с друго реле за проба,но внимавай кое от къде е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.