Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

дизелови двигатели Fabia/Octavia


SeVo

Recommended Posts

Интересувам се от дизеловите двигатели на fabia и octavia правени в периода 98-03.

в смисъл: кои са чешки, кои не? типовете /турбо/?

абе с 2 думи кой двигател би бил най-добрият ми избор.

/и как се разпознават де :)/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чешки дизелов двигател няма. Всичките дизели са на VW. Единствения атмосферен дизел в гамата на Шкода е на Фабия 1,9 SDI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga, този 1.9 SDI е слаган и на Октавия :mrgreen: , така че и тя го има. 68кс Мисля, че е малко за това купе, но пък със сигурност е по-икономично от 1.6 бенз, макар и да няма тази динамика.

 

Edit: Ikonoma е прав - имаше преди, вероятно и сега една вкарана от Англия за без пари като се има предвид годината и екстрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic

 

Dereal, за пръв път чувам подобно нещо :oops: . Хвърли ме в музиката просто :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga, този 1.9 SDI е слаган и на Октавия :mrgreen: , така че и тя го има. 68кс Мисля, че е малко за това купе, но пък със сигурност е по-икономично от 1.6 бенз, макар и да няма тази динамика.

 

Абсолютно вярно!Аз лично съм виждал Октавия SDI 68 hp един ,два пъти.Но истината е в TDI :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic

 

Dereal, за пръв път чувам подобно нещо :oops: . Хвърли ме в музиката просто :mrgreen:.

 

Погледни в mobile.bg . Там продават такива с десен волан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.