Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Деб@ крадливото племе, деб@


Boomster

Recommended Posts

Спирам си аз тази сутрин пред хим. чистене на ул. Гео Милев, излизам доволен, поглеждам Бумстъра и хоп, спирам. Дясното капаче(там където по принцип слагат фаровете за мъгла) на предната броня го няма и зее една меко казано грозновата дупка.

 

Шит! Шит! Шит! @#$%@#$%@#$%%@#$%!!! ()()===(-) :evil: :evil: :evil:

 

Е па НЯМА да си купя такова капаче, ще си карам с дупка в бронята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко - нормално е за у нас, на мен така ми дигнаха антенката на покрива. купих си друга за 1.50 от битака, но се оказа на винт с по-малка резба и сега си карам без нея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за това капаче, може и да е паднало. На мен ми е падала тази капачка, след минаване през дупка. Въпреки това, за крадливото племе спор няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всичко "може да е паднало" ама вечер си гледам колата а сутринта вчера бях с три таса. Купих нов за 33 кинта от ЕТ ама това е направо смешно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за това капаче, може и да е паднало. На мен ми е падала тази капачка, след минаване през дупка. Въпреки това, за крадливото племе спор няма.

 

Ако се видим на някоя от срещите - ще черпя. Наистина капачето беше паднало.

Преди 2 дни бяхме на парти в Дианабад, където пийнах малко повече от нормалното. В такива случаи жената е шофьора в семейството и на връщане мина кофти през някаква разкопана улица(всъщност аз й бях навигаторът), имаше един момент когато се чу "туп". Сетих се за този участък и дне като отидох намерих капачето цялото в кал. Сигурно 1/2 Дианабад беше минало през него. Нищо, утре ще го измия и ще се опитам да го закрепя някак си към зеещата дупката.

Съвет към колегите - ако лошо преминете през някаква дупка и се чуе подозрителен удар - спрете, огледайте се дали нещо не е паднало и след това продължете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет към колегите - ако лошо преминете през някаква дупка и се чуе подозрителен удар - спрете, огледайте се дали нещо не е паднало и след това продължете.

 

плаша се като чета ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на ме също ми изчезна преди време такава решетка - не знам открадната или паднала.

Отидох в ЕТ и и изненада разбрах цхе струва само 5.40

не можах да повярвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.