Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Натягане верига на Felicia 1.3 2000г.


phpopov

Recommended Posts

Колата ми ена 47000 км и се нуждае от натягане на веригата, но не знам в моят град- Казанлък някой майстор ,който да разбира от Шкоди.Някой може ли да ми каже как точно се прави,предполагам ,че ще мога да се справя и сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава операция ... ако искаш да я сменяш - да , но самата верига физически няма с какво да се обтегне допълнително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва колегата The Best Forman веригата се сменя, не се натяга.

Ходи до близкия магазин за авточасти Шкода цената и е между 25и30лв. Като смениш веригата веднага ще усетиш, че колата ти е станала по тиха :D

Ако вече сте я разглобили направо я сменяйте(знам какво се сваля на Фелката за да се стигне до веригата :mrgreen: ) недейте да я затваряте така!

Попринцип имай в предвид, че веригата изкарва каталожно около 60 000 км. Ако колата ти е вносче надявай се да е на километрите, които ти си написал :mrgreen:

Относно зацепването на веригата има информация и снимки в раздела във форума "Литература" (може да ползваш и зелената книга "Аз ремонтирам Шкода :mrgreen: )

 

 

ПП един приятел има такъв софтуер и като закачи Лаптопчето и ти показва компа на колата колко се е търкаляла :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП един приятел има такъв софтуер и като закачи Лаптопчето и ти показва компа на колата колко се е търкаляла :mrgreen:

 

това при положение, че и самата кола има компче и не е ресетнато ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колко време и пари отнема тази операция. А и търся някой в София, който да я свърши...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кранкестеин е прав ресетваш компа ако има такъв и може да се нагласи на колкото искаш километри да е ,половината Горубляне идва при брачеда от Редута да им връща километрите особенно всички модели на фолксваген груп :ШКОДА СЕАТ АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.