Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

относно предаването на стари автомобили...


C#Warrior

Recommended Posts

Здравейте,

в сайта на Шкода четох, че при покупка на нов автомобил, има възможност да върнеш стар, като ти правят 1000 лв отстъпка от цената

Интересува ме дали автомобила задължително трябва да е шкода, ако е москвич 2140 дали може :D , има ли значение техническото състояние, ами ако е спрян от движение? Там казват излязъл от употреба стар автомобил, но не е много конкретно

Ще се радвам, ако някой който разполага с информация по темата отговори

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение марката, само май да не е трабант :) Няма значение за техническото състояние, е разбира се да не е само купето и всичко друго да липсва :mrgreen: извадено от някое река :mrgreen: Ако е спрян от движение още по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо благодаря за бързия отговор :D

ами не, не е само купето :D, всичко си е на мястото, москвича е пушка, само дето се появи някакъв проблем със съединителя, отказахме се да го правим и го спряхме от движение, значи викаш ще стане работата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш никакви проблеми, а между другото днес бях до Еуратек имаше и един трабант без номера, тъй че и това приемат smile170

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици "сдадох" Москвича на брат ми - 2140. И той беше почти без съединител - върви само на равно и на спускане. Закачих го за моята Шкода - 120L и благополучно стигнахме до ЕТ. Приеха го с радост. :D. По късно получих и протокол за рециклирането му от лицензирана фирма, а вчера го "ликвидирах" и юридически - КАТ и Данъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D Aми засега все още нищо не съм си купил, но страшно харесвам Октавиите, мисля си за Амбиенте 1,9 TDI - PD, 105 коня :D

Да, действително приемат и Трабант, ЗАЗ + Фиат 126Р, като за тях отстъпката е 500 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.